Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van abban valami igazság,...

(L) Bella (L) kérdése:

Van abban valami igazság, hogy a nyári babák 1-2 héttel hamarabb kijönnek?

Figyelt kérdés
aug.7-re vagyok kiírva, de már nagyon türelmetlen vagyok.

2012. júl. 4. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Barátnőm túlhordta a kisfiát és a férjem is kvárta a 40.hetet :) Inkább abban van, hogy a lányok előbb jönnek, bár ezt sem lehet általánosítani
2012. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem sok,én legalábbis mindegyikket túl hordtam,és végül megkellett indítani,mert annyira nem akartak kibújni.. :))
2012. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A lányommal aug. 1-re voltam kiírva, július 22-én született. A fiam szeptember eleji, de ő is előbb jött 5 nappal. A barátnőm fia aug. elején született, 2 héttel a kiírt előtt. A párom is nyári, meg a tesója is, mindketten előbb jöttek. De jönnek előbb januári babák is, meg volt a kórházban sok 42. hetes kismama is nyáron. :)
2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tavaly július 20-ra voltam kiírva, augusztus 2-án született, indítással. Én aug. 3-án születtem, 43. (!!!!) héten.
2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A fiam július 15 helyett 19-én született.

Én augusztus 16 helyett 21-én:)


Most augusztus 6-ra vagyok kiírva, de majdnem biztos vagyok benne, hogy a lányom se jön hamarabb:)

2012. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

lányommal júli 5-re voltam kiírva június.12.én született (bő 3 héttel előbb)

kisfiam júni 13.ra voltam kiírva pont aznap született

2012. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát nálunk sem jött be: aug.25-re voltam kiírva - 30-án született a lányom.

Én szeptemberben jöttem két héttel korábban.

2012. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
en aug.10-re,de mar enis nagyon turelmetlen vagyok,ami olyan erzesekkel tarsul,hogy "1-2 heten belul tuti megszulok"...tisztara bemeselem magamnak,pedig meg nem kellene h kibujjon.
2012. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vasárnapra vagyok kiírva, szóval nem igaz. Hétfőn megyek imádkozni a dokinak, hogy adjon beutalót indításhoz, mert már nem tudom elviselni ezt a meleget + annyira be van dagadva a bokám, hogy lassan papucsot se tudok húzni. Már tényleg teher a kisfiam...
2012. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a kislányom pontosan született a kiírt napra :-) a kisfiam 2 héttel hamarabb :-) mondjuk a fiam születésekor pont jött egy hidegfront és az indította meg :-) most júl. 18-ra vagyok kiírva a kislányommal :-)
2012. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!