Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki még...

Van itt olyan kismama aki még nem tudja hol fog szülni, vagy még bizonytalan és esetleg váltana kórházat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, iiiiigen! Igaz még csak az elején vagyunk de tanácstalan vagyok! A második babánkat várjuk és fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek! Vissza menjek-e az előző dokihoz/kórházba vagy sem........ A dokim szerintem lelkiismeretes volt, csak hiányoltam nála, hogy a terhesgondozások alkalmával nem készített UH-t, hanem a kórházba irányított :/! Te miért hezitálsz, hol tartasz, hanyadik hétben jártok?
2012. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen én. A Bajcsyba tartozom, ott van egy szimpi dokinő, de most hallottam róla negativ véleményt. Egy másik kórházban (uzsokiban) van egy olyan orvos akinél a párom másik gyereke született, vele szeretnék még beszélni. A kórház pedighát elvileg mindkettő jó, mindkettőről jót hallottam.

Te melyikbe tartozol és melyiken gondolkodsz? És miért?

17+4 hetes.

2012. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat én a FLÓR Ferenc kórházhoz tartozok, de azt hallottam itt nincs lehetőség az epidurális fájdalomcsillapításra,külön nagyon sok pénzbe kerül..

pedig kevés időm van már hátra! és még nem tudom hogy váltsak e? :-)

2012. júl. 9. 13:03
 4/4 anonim válasza:

Kedves Bajcsyba tartozó! Elmondanád h milyen véleményt hallottál a drnőről? (akár priviben is) Gondolom a Varga-Horgosi drnőről van szó... Én pont rajta gondolkodom, h válasszam-e, vagy sem. Ő még az olcsóbb kategória. Nagyon köszönöm!

24 hetes km.

2012. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!