Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is zavarban volt szülés...

Más is zavarban volt szülés után amikor a fogadott dokival találkozott és kifizette?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors de nehéz szülésem volt nagy babával és teljesen magamon kívül voltam, kitolásnál még széklet is jött. A doki és a szülésznő nagyon ügyesek voltak és végig mellettem voltak. De szégyellem magam utána hogy olyan állapotban voltam...
2012. júl. 8. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán emlékeztem sok mindenre, mert annyira elfáradtam. Végül kaptam valami "gázt", mielőtt betoltak császározni, mert nem tudott megszületni természetes úton. Fogadott orvosom és szülésznőm is volt, és állítólag más is jött a tolófájások alatt (én nem vettem észre). Reggel mikor bejöttek hozzám, csak elnézést kértem tőlük, ha netán olyat mondtam volna, amivel megbántottam őket.De azt mondták, semmi ilyen nem történt, így megnyugodtam. Ezen ne idegeskedj, sok mindent láttak ők már.
2012. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ria6 ***** válasza:
100%
Amiatt hogy széklet is jött ne érezd magad kellemetlenül, ez a szülés alkalmával normálisnak tekinthető a nagy erölködéstől,a doki is és a szülésznő is tudja ezt, nekik ez nem t.ma sok ilyennel találkoznak. Ha mégis nagyon feszélyez a dolog akkor hogyha mész hozzá köszönd meg a megértést, támogatást és profizmus is, és ebben a 3 szóban benne van a lényeg tudni fogja a doki hogy mire vélje ezeket a szavakat.
2012. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a szülés óta nem szégyenlősködöm...

Ott aztán történhet bármi, ehhez képest egy boríték pénzzel már semmiség. :)

Persze értem, hogy zavarban voltál, de ha belegondolsz egy dokinak nem te vagy az első szülése, látott már cifrább dolgokat is, és ha elfogadja a pénzt, akkor meg pont nincs zavarban. Te se legyél.

2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon.

És ő is. :D

2012. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy cseppet sem.Ráadásul nekem nő nődokim van,aki 3 gyerekes anyuka.Ráadásul elég jó viszonyban is vagyunk.A szülésznőm ugyan még nem szült-most tervezik a gyereket-ám sok mindent látott már ő is a pályafutása alatt.Szóval olyannyira nem,hogy szeptemberben velük szülöm a 3. babámat is.
2012. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már rögtön a szülés után - varrás közben - elkezdtem szabadkozni amiatt, hogy kitoláskor nyafogtam. Azt mondta a doki, hogy ezzel zavarba hozom, sőt megsértem. Ne mondjak ilyeneket, ez természetes. Túl vagyunk rajta, minden ok... ezzel foglalkozzak.
2012. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt. Az orvos és a szülésznő is láttak már nálad sokkal rosszabbat. A székletürítés teljesen normális dolog szülés közben, nekik épp annyira, mint hogy megszületik a baba. Ne foglalkozz vele. Az hogy kiabálsz, vagy nyafogsz, az egy olyan dolog, hogy mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Legtöbbször, ha azt mondják, hogy ne kiabálj, az nem azért van, mert őket zavarná, hanem mert takarékoskodnod kell az erőddel. Csúnya beszéd? :D Lehet, hogy ha a doki kerülne oda, ő is elkáromkodná magát. Hidd el, kevés olyan dolog van, ami egy szülőszobán ciki lehet, vagy zavarban kellene lenned :)

Egy szülésznő :)

2012. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!