Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után has fájás,...

Császár után has fájás, varrat felett dudor az egyik oldalán csak, ez normális?

Figyelt kérdés
két hete császároztak, és varratszedés utáni napon észrevettem kidudorodást a varrat felett, ez normális? A jobb oldalon a hasam fáj ha megnyomom, még lehet nem rendeződött vissza a bélésem? vagy szívódik fel a belső varrat és azt érzem azért fáj? Akinek hasonló panasza volt kérem írjon.

2012. júl. 8. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvosoddal beszélsz erről? Innen a távolból nem tud senki segíteni ezen.
2012. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont ilyen válaszolókra nem vagyok kíváncsi. Mi a fenének írsz ha nem tudsz tapasztalatot írni. Húzzál innen. Jó hogy nem szabod meg mit írjak.
2012. júl. 8. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg normális, nekem is volt dudor, az hogy fáj, az is normális, hisz ez egy komoly műtét. Lázad van?
2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem varratszedés nem volt, de dudor igen! Pár hónaposan már nem éreztem. A doki azt mondta normális, hisz varrva volt a bőr. - Mikor az anyajegyemet szedték le, ott varratszedés után ott volt a dudor mindkét oldalon, ahol megcsomózták a varratot :)

Viszont nem fájt a hasam. Ez ügyben hívd fel a dokidat!

2012. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Fogd már vissza magad egy kicsit, hogy miket írkálsz. Nem vagy te nekem senkim.

Feltettél egy kérdést (ez egy kérdezős oldal), én meg válaszoltam rá.

Volt egy orvosod, aki csinált rajtad egy nagy hasi műtétet, és te ahelyett, hogy hozzá fordulnál elsőként, vadidegeneket kérdezgetsz. Ebből csak neked lehet bajod senki másnak, és téged minősít a stílus, ahogy írsz.

Szép napot, és jobbulást!

2012. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De éppen lehet hogy egy császár után a kérdezőnek nem ahhoz lesz kedve hogy elmásszon az orvoshoz. Miért ne tehetne fel kérdést? Kicsit már irritáló hogy bárki feltesz akármilyen kérdést mindig vannak ilyen bunkó emberek akik leoltják egy pillanat alatt. Bazz, az ilyenféle véleményekre nem kíváncsi senki...én is be lettem volna kicsit kakilva ha ilyen dolgokat észlelek magamon, és igenis ha tehetem inkább először itt informálódok mint elmegyek vagy felhívom az orvosomat...ja és igen, a kérdező feltett egy kérdést, de te nem válaszoltál rá, csak okoskodtál hogy éppen mit kellene csinálnia...ez nem válasz volt.


Kedves kérdező! Nekem igaz még csak természetes szülésem volt, de nővérem is császárral szült és neki is megvolt a dudor és a fájás, az orvos azt mondta normális. Jobbulást, és jó egészséget a Babucinak és Neked is! :)

2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!