Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a 36-37 vagy 38 héten...

Aki a 36-37 vagy 38 héten szült volt valami előjele?

Figyelt kérdés
Olyan sok anyuka írja, hogy a kiírtnál hamarabb jön a baba, a 36-37 vagy 38 héten, arra lennék kíváncsi ilyenkor van valami előjele vagy oka ami miatt beindúl a szülés. 36 hetes kismama vagyok már nagyon várjuk a kis drágánkat nem tudom kivárja e a 40 hetet, első baba, jóslóim már vannak, de úgy tudom az igazából nem jelent semmit.
2009. júl. 11. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én 37. hét végén szültem. Egy darab jóslóm nem volt. A szülés napján úgy éreztem magam, mintha gyomorrontásom lett volna. Hányingerem volt, görcsölt a gyomrom. Bementem a dokihoz, hazaküldött, mondván nem lesz szülés. Aztán ahogy hazajöttünk délután a kórházból, elkezdődtek a fájások, és másnap kora délután megszületett a kisbabám.

Nálam szerintem nem volt kiváltó ok, otthon pihentem már napok óta, nem lépcsőztem, nem erőltettem meg magam, szóval nem tudom. Csak meg akart már születni. Könnyű szülést kívánok :)

2009. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a második babám 38 hétre született, és semmi előjel nem volt. Reggel elmentem pisilni, vissza feküdtem, halottam egy kis pukkanást és elfolyt a magzatvíz. Kitartás és könnyű szülést kívánok neked.


Három babás anyuka

2009. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden jót nektek:)
2009. júl. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!