Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előjele? Vagy valami más?

Szülés előjele? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nyilallik fel a hüvelyembe két napja, nem fájdalmas, inkább kissé kellemetlen. Nincsen semmilyen folyásom, és semmi más bajom, a baba is jól mozog. 33-34 hetes vagyok, ez még nagyon korai lenne. Mennyi esélye lenne a babámnak? Kissé aggódom, holnap reggel hívom az orvosom, és ha lehet megyek vizsgálatra de addig is aki tud segítsen.
2011. jún. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba súly nyomhatja. Igen nehéz már ez az időszak, nekem is rendszeresen nyilallott, és a szeméremcsontom is fájt, de 40+3-ra szültem. További szép babavárást!
2011. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is akkortájt kezdődtek a nyilalások, de a 38. hétre szültem.

Azért nézesd meg a méhszájad a dokiddal, de biztos nincs semmi gond!

(Amúgy a baba ilyenkor már 2 kg körüli, nagy esélye van, hogy egészséges lesz, ha megszületne, de nyugi, biztos, hogy ettől még nem kell tartanod)!

2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. nekem is nyilalt sokszor annyira hogy me is ilyedtem megindult valami esetleg, de NEM. 39 hétre szültem. Boldog babavárást.
2011. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokim, azt mondta, csak nyomja valamelyik ideg szálat, nem lehet gond. Sajnos nem olyan könnyű nekem elszaladni vizsgálatra mivel az én városomban nincs nőgyógyász. Ma nem nyílalt abszolut, és a baba mozog, így most várok. Ha nem érzem jól magam azonnal a másik város és vizsgálat.
2011. jún. 9. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!