Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki elvetélt, azzal otthon...

Aki elvetélt, azzal otthon történt? Volt valami előjele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen itthon.Én azt hittem minden oké velem és a babával,aztán az egyik reggel jó erős piros vér jött belőlem pisiléskor.Irány az ügyelet és ott uh-n mondták,hogy tele van a hasam vérrel,nem sokra rá már a műtőben voltam. :(
2011. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezö:miért,baj van?

Elsö válaszoló;sajnálom...

Nekem korai terhességem volt,elötte többetkésett,így,hanem csinálom meg a tesztet,nem is tudom...Csak 5 hetes voltam,de akkor is... Èpp csak megtudta az Apuka.Aztán elöször csak barnás,picit véres vmi jött,kevés.Ügyelet,kaptam gyógyszert,mégis,másnap egyre jobban véreztem,majd mikor egyre több,nagyobb darabok jöttek,tudtam,hogy ennyi volt.Fizikai fájdalmam nem volt.Otthon voltam.Szerencsére nem maradt vissza semmi,ennek két hónapja.Remélem,ezúttal sikerül... :)

2011. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak rossz érzésem van és már szinte nem is merek menni sehova, nehogy út közben történjen velem valami:S
2011. aug. 17. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek, terhes vagyok. Én még attól is félek, hogy nem lesz a picinek szívverése:(
2011. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félni nem szabad, hiszen a babátok is érzi, ha ti féltek.
2011. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van!èn a második vagyok,én is félek picit,de nem aggódhatom végig a 9 hónapot!Felesleges,nem is tesz jót.Próbáljatok-próabáljunk meg pozitívan gondolkozni:Mindenkinek minden rendben lesz!
2011. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban Paramamik! :)

Ne idegeskedjetek, mert az csak árt a babának. Nagyon sajnálom, akiknek elment a babája, remélem hamarosan sikerül és babázhattok ti is!

Ismerősöm folyamatosan idegeskedett, hogy baj lesz, nem mert eljárni sehová, otthon ült egész nap. 11 hetesen ment el a babája, pedig semmi megterhelőt nem tett. amelyik baba erős és maradni akar, azzal nem lesz baj!

Volt már korábban is problémás terhességed?

Én iszonyatosan parás vagyok, képes vagyok bevonzani minden rosszat, amit csak el lehet képzelni, de a terhesség alatt csak a pozitív dolgokra gondoltam. Pedig végig izgultunk, mert a köldökzsinór nem fejlődött ki rendesen a babának és a végén még kórházba is be kellett feküdnöm emiatt, de ettől függetlenül 4,5 hónapos terhesen még rock koncerten voltam és tök jó volt. 40+2 héten egészséges kislányom született.

tessék pozitívan gondolkodni és nem butaságokon agyalni!!!!

2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap vetéltem el, korai terhesség lehetett, mert szombatom pozi volt a teszt de , csak halványan de szépen kirajzolodott a csik , pár perc alatt. Tegnap akartam teszet venni , de sajna már nem volt éretelme, ugyhogy a dokinál kötöttem ki , de nem látott semmi babot, nem tapadt meg.Mivel régota nem jött össze kicsit beleéltem magam, de ugyanakkor 2 nappal ezelött kicsit idegeskedtem , amitöl féltem bekövetkezett
2011. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálok nem gondolni rá. Olyan pozitív a gondolkodásom, hogy már a tapétát is elképzeltem milyen lesz neki:))

Az igaz, ha menni akar úgyis megy. Ha meg maradni, akkor marad:))

2011. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!