Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Nyíregyházán Dr. Karászi...

Aki Nyíregyházán Dr. Karászi Gyulánál szült, tapasztalat, tarifa?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom aktuális e még a kérdésed, de én mindenképpen szeretném veled megosztani a tapasztalatomat. 07.16-án szültem. Volt fogadott orvosom (nem a Karászi), aki akkor éppen szabin volt, de 20-ig elérhető. Akkor este éppen városon kívül volt, és bár időben szóltak neki, mégsem ért oda a szülésre, pedig a telefonban azt ígérte Karászinak, hogy jön. (Ja, Karászi volt az ügyeletes.)A kitolás előtt szóltak neki, hogy már ott lenne az idő, mire ő közölte, hogy úgysem ér már be, vezesse le Karászi a szülést. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves doki. Sokat volt bent hozzám a szülőszobán, nem hagyott magamra. Mindent alaposan elmagyarázott, hogy mi miért történik és végtelen kedves hangnemben. Szülés után még a kórteremben is meglátogatott szinte minden nap. Pedig nem az ő betege voltam. És a varratszedésnél is körültekintő és alapos volt. MIndenféle jó tanácsokkal látott el szoptatás terén stb. stb. Szóval, szerintem nagyon jó választás!!! A tarifát nem tudom, mi 40.000 adtunk neki. A fogadott dokinak 50-et szántunk, de így a másik 10-et megkapta a szülésznő, aki szintén ügyeletes volt és nagyon kedves!

Üdv.: 3 hetes baba anyukája

2009. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!