Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » értitek ezeket a babákat?

értitek ezeket a babákat?

Figyelt kérdés
37hetes vagyok és terhességem alatt 3-szor voltam kórházban vérzéssel,görcsökkel,nyilással,...vissza kellett tartani nehogy megszülessen idő előtt.Most meg tegnap elment a nyákdugó,kicsit szivárgott a vizem,görcsölgettem rendesen,volt vihar is mégis egyben vagyunk még.
2012. júl. 11. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha elment a nyákdugó jó esély van rá hogy a héten meglesz!:)
2012. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nekem is ezelőtt 4 évvel :) 41+5 napon indították, mert nem akart kibújni, pedig a 36.héten nagyon görcsölgettem.


Pihengess, ezek a frontok nagyon meg tudnak viselni mindenkit. Ha megérik rá a baba akkor úgyis kibújik :) könnyű szülést neked!

2012. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vissza kellett tartani, 3 hétig gyógyszert szedtem. Aztán elkezdtem vajúdni, de pont a gyógyszer miatt nem tudtam tágulni, császár lett. Egyébként a 35. héten ment el a nyákdugó és a 38. végén szültem.
2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De elsiklott a figyelmem afölött, hogy szivárog a vized! Ez esetben irány a kórház! Fennáll a fertőzésveszély ugyanis.
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!