Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hetes km vagyok és eddig...

36hetes km vagyok és eddig semmi gondom nem volt ma reggel pisilés után egy kis csík barnás folyásom volt! Nem tudom minek véljem? Ez még nem azt jelenti hogy szülni fogok ugye? Tágulás is okozhat ilyet nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom, de én a helyedben rég felhívtam volna a dokim...nekem azt mondta a dokikám,azonnal hívjam bármi van...és a vérzés nem épp a legjobb dolog :S
2009. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

remélem nem lesz semmi gáz!holnap reggel 9re megyek hozzá!!!

de nem vérzésem volt csak egy nagyon pici csík barnás folt és elöttte kicsit hajulgattam!azóta nem volt!

2009. júl. 12. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is remélem! Volt nekem még 15hetesen kis barna csíkom, akkor azt mondta a dokim, hogy ha nem múlna el vagy görcsölnék akkor azonnal menjek be, ha elmúlik semmi gáz, ránéz majd pár nap múlva a bébire!

Drukkolok!

2009. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is vot pár hetesen de semmi gáz nem volt remélem most sem lesz!csak nagyon idegesít alig várom holnap reggel legyen és mehessek hozzá
2009. júl. 12. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet hogy a nyákdugó volt? Bár én nem tudom milyennek kell lennie, mert az enyém a magzatvízzel távozott mikor a doki megvizsgált. De nekem ez jutott eszembe először.

Remélem nincs baj, boldog babavárást és könnyű szülést! :)

2009. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!