Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs jóslóm, semmi jele a...

Nincs jóslóm, semmi jele a szülésnek, más is volt így?

Figyelt kérdés

Csak a hasmenés ami jelzi/jelezheti nálam a szülést egy hete, meg a vizesedés eddig csak a bokámat érintette,most mintha az arcom is egy amerikai palacsintához hasonlítana, de ennyi. Méhszáj zárt, semmi fájás.

Más is volt így ennyi idős terhesen?

Irtó türelmetlen vagyok, nagyon várom már a kislányunkat, alig alszom az izgatottságtól:)

Tök dedós dolog, de nem tudok mással foglalkozni

:DD

38+4 hkm


2012. júl. 13. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 38hetes vagyok, de én most érzem magam a legjobban. Ugyanazok a tüneteim, mint neked. Hasmenés, vizesedés és nálam szeméremcsont fájdalom is. Olyan mintha sosem jönne el a szülés ideje :) Pár hétig fájt a derekam, aztán elmúlt. Szerintem legyünk türelmesek. Mindenkinél másképp jön el a szülés. Lehet 2óra múlva, de lehet csak 2hét múlva lesz itt az idő. Hidd el egyszer úgyis kibújik! :)
2012. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

38+6 hetes vagyok, és nekem sincs jóslóm! Semmi jele sincs, hogy a kicsi fiam előbb akarna jönni. A CTG se mutat semmit. A kezem és a lában nekem is vizesedik. Már nekem is több mint egy hete rendszeressé vált az "ürítés" :), de nem hasmenés jellegű.

Én is nagyon várom már, hogy mehessek szülni. Minden nap úgy kelek fel, hogy felőlem rögtön indulhatunk! Dehát majd Őnagysága eldönti, hogy mikor akar kijönni! :) Kitartást neked is! Végül is most már bármelyik nap szülhetünk!

Sok egészséget és könnyű szülést kívánok!

2012. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi jele!

35. héten a doki azt mondta szerinte hamarabb meg lesz, mert a ctg lát már erős méhtevékenységet(én nem éreztem semmit).

40+4 napon indult be a szülés spontán.

Előtte egy nappal volt hasmenésem, de nem tudtam hogy ez a szülés előjele.

2012. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ha jó az infóm, akkor a szülés előtti hasmenés is más, mint a normális. Az egy pillanat és jön és ürül minden.... Tehát szerintem a 2 hasmenés között is van különbség.
2012. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

És Ti nem ültök tűkön, hogy mi lesz már? Állandóan azt várom, hogy mikor jön már fájás vagy valami. Szerintem ember nem foglalkozott még ennyit a hastájékával, mint én, szinte belebeszélem, hogy görcsöljön már vagy valami, és jöjjön az a baba. Tiszta hülyeség, az egész terhességem problémamentes volt, tök nyugis voltam, de most valahogy már nagyon belenéznék a kislányunk szemébe

:)

2012. júl. 13. 08:52
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyenkor már mindenki türelmetlen!

De én úgy vagyok vele, hogy ráérek szülésnél görcsölni! :) Úgyhogy végül is örülök, hogy nincs jóslóm se hasonló, mert addig is kímélve vagyok a fájdalmaktól!

Üdv: 2. válaszoló

2012. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Viccesen hangzik, de én beszélgetek a kis lurkóval, hogy kibújhatna már, mert már nagyon várjuk :) persze ez nem kívánságműsor. próbáld magad lekötni vmivel, hogy ne csak erre gondolj. én pl minden nap takarítok :) nálam is minden rendben zajlott és én 2hete tartottam ott, ahol most te. Minden pillanatban menni akartam szülni :) és még egyben vagyok, kitudja meddig.
2012. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek üzenem, mivel már átestem ezen a hasmenési folyamaton szülés előtt.

Sok kismama már napokkal a szülés előtt hasmenéssel küzd, mivel eszik-iszik, így ami benn van az ki is jön. Ez nem olyan hogy elmegyek egyszer a vécére és már azonnal kinn van minden.

Szülés előtt is szokták mondani hogy csak könnyű kaját egyen és keveset.

Visszatérve nekem kb.3-4-szer volt nagy dolgom és közben nem ettem semmit.

Ahogy jönnek az összehúzódások úgy ürülnek a belek.

Van akinek sűrűbben.

2012. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak! Tehát lehet különbséget tenni a két dolog között. köszi az infót
2012. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

0 tünetem volt! Még egy darab jóslóm se. Előtte este viszont nagyon boldognak éreztem magam, úgy gondoltam át tudnám ölelni az egész világot. Ilyet nem éreztem előtte és utána sem soha! Éjfélkor megindult a szülés.

40+4 napos voltam. Lábam az utolsó egy hónapban dagadt. A éhszájam végig zárt volt.

Nagyon aranyos vagy, hogy ennyire izgulsz, szerintem ez nem dedós, biztos így van ezzel minden leendő anyuka, akárhányadik babót is szüli.

2012. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!