Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs jóslóm, semmi jele a...

Nincs jóslóm, semmi jele a szülésnek, más is volt így?

Figyelt kérdés

Csak a hasmenés ami jelzi/jelezheti nálam a szülést egy hete, meg a vizesedés eddig csak a bokámat érintette,most mintha az arcom is egy amerikai palacsintához hasonlítana, de ennyi. Méhszáj zárt, semmi fájás.

Más is volt így ennyi idős terhesen?

Irtó türelmetlen vagyok, nagyon várom már a kislányunkat, alig alszom az izgatottságtól:)

Tök dedós dolog, de nem tudok mással foglalkozni

:DD

38+4 hkm


2012. júl. 13. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első terhességemnél nekem sem volt semmi jósló fájásom, csak vizesedés a lábamon, meg a kezemen. Teljesen jól éreztem magam.Pont a kiírt napon született meg a lányom. Már alig vártam az utolsó két hétben én is minden nap úgy ébredtem, hogy bárcsak megszületne!Derékfájással kezdődött a szülés, aztán jöttek az összehúzódások! 10 pernél indult! Mire a kórházba értünk 5 percesek voltak, ez elég sokáig tartott!2-3 percessel mentem a szülőszobára!


A másodiknál viszont, azért küzdöttem, hogy minél tovább benn maradjon, és ne kelljen befeküdnöm a kórházba. Nyílt a méhszájam a 20. héttől, a méhlepény állapota is folyamatosan romlott! Derékfájás, vizesedés. Aztán 14 nappal a kiírt nap előtt, úgy döntött a kisfiam, hogy megszületik. De hánytam, hasmenés volt, azt hittem hogy valami vírus, csak akkor derült ki hogy szülök mikor nst-re mentem a szülésznő javaslatára!6 perces fájásaim voltak de annyira rosszul voltam hogy észre sem vettem.Még a kórházban is csak hánytam!


Szóval kitartást, amikor akar úgy is ki fog bújni. További boldog babavárást,jó egészséget és könnyű szülést kívánok!

2012. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem nekem is lenne a válaszadókhoz: normális, hogy 2héttel a szülés előtt úgy érzem, hogy bármit megtudnék csinálni? Most tele vagyok energiával, a kevés alvás ellenére is.
2012. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is 38+4 napos vagyok és nekem semmi tünetem sincsen. Azt se tudom, milyen a jósló, úgy értem még sosem volt nekem.

Semmi tünet, se hasmenés, semmi. Méhszáj zárt, semmi fájás...

Mi is nagyon türelmetlenek vagyunk, de most mit tegyek, ha jól érzi magát. :)

Mi is kislányt várunk.:)

Kedves utolsó, még csak 11 óra, de megpucoltam az ablakokat, kész az ebéd, vásároltam és felporszívóztam. Kissé fel vagyok pörögve én is... :) Magamra sem ismerek.

2012. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Leendő anyukák!

Ez a túlbuzgó energia a fészekrakó ösztön!:))

2012. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

40+5 hetesek vagyunk!

egyetlen egy jóslóm, egy fájásom,nem volt eddig! a méhszájam nyitott, vizesedek mint a fene, és állandóan megy a hasim!

de csak ennyi!:(

terelem a gondolataim a szülésről, de félek is hogy baja lesz a picinek!

pontosan tudjuk, melyik héten fogant így még az elszámolás lehetősége is kivan zárva!:(

úgy elvagyok kenődve!

remélem kedves kérdező, Te előbb át esel majd a szülésen!:)

2012. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

hát lányok, akkor nincs más hátra, mint türelmesen várni, ezek szerint a jósló sem kötelező, meg egyáltalán semmi tünet...

Nekiugrok én is főzni, meg győzködöm még a babát egy kicsit, hogy milyen jó itt kint, de ha egyszer a kisasszonynak tetszik az all inclusive odabent, akkor nincs mese, várni kell

:)

2012. júl. 13. 13:49
 17/23 gabszem ***** válasza:
100%
nekem nem volt semmi előjel és még túl is hordtam 41. héten szültem, magától indult meg reggel egyre gyakoribb és egyre erősebb fájásokkal.
2012. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

40+1 és még mindig semmi :(

Nálatok mizujs?

2012. júl. 22. 17:16
 19/23 anonim ***** válasza:

13as vagyok.


Holnapra vagyok kiírva. 2 napja távozik a nyákdugóm, a doki pénteken kézzel tágított. Fincsi volt... :) Leszakad a derekam. Remélem hamarosan kezünkben lesz a lányunk. Kitartás Nektek is! :)

2012. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

15 válaszoló vagyok!

15-én meglett a kisfiam:)

drukkolok értetek!:):)

2012. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!