Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok az Uzsoki...

Mik a tapasztalatok az Uzsoki kórházban való szülésről?

Figyelt kérdés
2007. aug. 20. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott szültem mindkét gyermekemet és csak jót tudok mondani.A szülésznők nagyon rendesek és a dokik is!A nővérek (beleértve a csecsemősöket is)szintén mindenben segitenek.A szülőszoba és az újszülöttosztály(itt vannak a mama-baba szobák is)szépen felújitottak és barátságosak.Grat. a babához!
2007. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én ott szültem , és csak jót tudok mondani a személyzetről, szemléletről. Grat. a babához.
2007. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott szültem mindkét babámat. Nagyon jó volt. Csak jókat tudok írni. És a csecsemősök nagyon aranyosak. Ahogy másoktól hallottam, itt sokkal kedvesebbek.
2009. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!