Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy szülés?...

Mennyibe kerül egy szülés? Akkor is kell érte fizetni, ha a sürgősségi kocsi vágtázik be velem, és az ügyeletes szülész vezeti le, vagy csak akkor, ha a választott orvos?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az ügyeletes orvosnál és szülésznőnél szülsz, nem kell adnod nekik pénzt, csak a fogadott orvosnak/szülésznőnek. Max ha van rá pénzed, akkor utólag nekik is adhatsz valamit, vagy ajándékcsomagot... stb., de ez már csak gesztus, nem várják. A sürgősségi kocsinak nincs jelentősége, akár autóval is mehettek, egy mentő hivás azért elég drága az államnak (kb 250e forint, persze ez az állam pénzéből).
2009. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját lábamon sétáltam be Bp.-en az István kórházba szülni. Nem volt fogadott orvosom, se szülésznőm, mégis mindenki nagyon kedves volt, pedig "megdolgoztak" velem rendesen, nehéz szülés volt. Nem került egy fillérbe se! (nem is tudtam volna miből adni) Ennek ellenére le a kalappal előttük! Nagyon szépen elláttak engem is a babát is!
2009. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!