Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt úgy valaki, hogy ajánlás...

Járt úgy valaki, hogy ajánlás alapján fogadott szülésznőt, de mikor többedszerre találkoztatok már nem volt szimpatikus?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jártam, de ha még lenne idő, biztosan váltanék.


Nekem csak olyan volt, hogy a választott szülésznőmnél volt esély, hogy nem tud ott lenni, mert nyaral. Így ajánlott maga helyett mást, akihez egyszer elmentem NST-re hogy megismerkedjünk. Kedves volt, de nem voltunk egy hullámhosszon. Örültem, hogy az enyémmel szülhettem, mert haza ért...

2012. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mihez kezdjek. Az egyik "főnök" az osztályon. A szakértelmében nem kételkedem. Csak furcsa. És nem is tudom mit mondanék? Azt, hogy meggondoltam magam? Nem akarnám magam alatt vágni a fát. Mást sem ismerek ott, ugyanúgy vaktában lövöldöznék...

Jól jönne valami jó ötlet vagy bíztatás... Magam se tudom, csak kicsit félek az egésztől...

2012. júl. 17. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én uígy voltam. A dokim ajánlotta, ő is főnök ott, és a szakértelme a legjobb. Nekem sem volt először szimpi, túl katonásnak tűnt, de mikor bent feküdtem még szülés előtt, nagyon rendes volt, szüléskor is, meg utána is. Bár nem az a fajta, aki ott sajnál, miközben kínlódsz, hanem teszi a dolgát, de jól. Szóval rendes, de nem az a mézes-mázas.


Egyébként volt ott egy másik szülésznő is, aki senkinek sem volt szimpatikus, mindenkinek beszólt stb, de akik őt választották, esküsznek rá.


Másik példa: én kinéztem egy nőt magamnak, aki nagyon kedvesnek tűnt, mikor hallottam egy kismamával beszélgetni, aztán mikor kapcsolatba kerültem vele, tök bunkó volt.


Olyat még nem igazán hallottam, h vki szülésznőben csalódott, inkább csak orvosban.


Sztem ne aggódj!

2012. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!