Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott vagy ügyeletes...

Fogadott vagy ügyeletes orvosnál szültél/szülsz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 12:44
1 2 3 4
 1/31 krisztivan ***** válasza:
92%
Ügyeletesnél szültem.
2012. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

ügyeletesnél.


Dr. Orosz Lászlónál /deoec. irtó rendes volt pedig egy petákot se kapott -nem volt fogadott. -

2012. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

Én nem fogadtam orvost.Azt a pénzt inkább a babára költöm,így is nagyon sokba kerül minden.

23hkm

2012. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Ügyeletesnél, mivel levonták a természetbeni egészségbiztosítási járulékot a fizetésemből, amiért ugye ingyen lehet orvoshoz járni.
2012. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Ügyeletesnél.

22 hkm

2012. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

jaj de jó,hogy azért még vannak rajtam kívül akik ügyeleten szülnek/szültek:)

fiamat ügyeleten szültem,most a tesót is ott fogom valószínű.

2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem lett volna fogadott dokim, akit először nagyon jónap gondoltam. Aztán a 37. héten bejelentette, hogy ő most egy hónapra külföldre megy, így 3 nap múlva megcsászároz. Semmi nem indokolta a császárt, csak az, hogy gyorsabb, mint a szülés, és ráadásul ezt nmég korainak is tartottam.

Végül az ügyeletesnél szültem a kiirt időpont előtt egy nappal, természetesen, és egy tündér volt a doki pénz nélkül is :)

2012. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

huh 7es azért ez elég durva...jó pofátlan orvosok vannak...

többek között ilyenek miatt nem fogadtam én sem(6os vagyok:))

na meg az anyagiak...férjem épp most váltott munkát,volt pár hónap "tengődő idő",kicsit át kéne alakítani a lakást mire jön a tesó,szóval van mire elkölteni a pénzt:)

2012. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Fogadott orvosnál szültem és választott szülésznővel. Mindkettő nagyon rendes volt velem. Nem gondolom, hogy csak a pénz miatt, mert egyébként is nagyon kedvesek.
2012. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Mindkétszer fogadott orvosnál.DE csak az előzmények(csecsemőfejnyi mióma-nagy méh műtét)miatt,mert csak programozott császárral szülhettem.Így fontos volt nekem hogy ki műt,ki kíséri figyelemmel a terhességet.Ha nem így alakul, én szülésznőt fogadtam volna.Egyébként meg nagyon elégedett voltam a munkájával mindkétszer,utólag sem bánom!
2012. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!