Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami előjele a szülésed...

Volt valami előjele a szülésed megindulásának?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ingerlékenység, fáradtság, aluszékonyság, hasmenés, stb.

És a tünet után mikor szültél?



2012. júl. 17. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasmenés volt,de már előtte 2 héttel nem volt rendben a gyomrom. Folyásom is erősebb lett,elhasználtam egy egész Lactofeel-t,de ez sem segített rajta. Elmentem dokihoz,és miután megvizsgált,hazaérve elment a nyákdugó(vagyis valami véres izé volt a bugyimon),indultunk a kórházba,és 2 óra múlva megvolt a kisfiam.
2012. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt.Kiírt után 2 nappal hajnalban indult.
2012. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél hasmenés, de az a szülés megindulása előtt pár órával. A 2.-at indították, így nála elég sok előjele volt :D
2012. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gabszem ***** válasza:
Semmi se volt, kiirt időpont után 1 nappal reggel indult fájásokkal
2012. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiírt előtt egy nappal déltől barna folyásom volt. A fájások este 11 körül kezdődtek, a kiírt napon délben megszületett a babám.
2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 41. héten szültem, pár nappal szülés előtt elment a nyákdugó, de ezen kívül semmi... Szülés előtti nap 3 órás nagybevásárlást tartottam, és a barátnőimmel sétáltunk még 3 órát... Lehet ez segített rá, de már nagyon meg akartam szülni a kisbabámat :)
2012. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szinte semmi, egy délután úgy éreztem, hogy át tudnám ölelni az egész világot, hogy van esély a világbékére :) meg hasonló érzéseim voltak nagy boldogságot éreztem, de még annál is valamivel többet, jobbat. Előtte soha nem éreztem ezt. Éjfélkor megindult a szülés.
2012. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ennyire változó lesz a válaszolók szülési indulásának körülményei.

Napok óta olyan szinten ingerült vagyok, hogy akármikor robbannék. Egyszerűen semmi nem jó, nincs kedvem semmit csinálni, aludnék egész nap.

Megőrülök a várakozástól.

Ma vagyok 37+3 hetes.

2012. júl. 18. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pörögtem végig, ha volt is előjele, nem tűnt fel, 38.héten jött egy nagy keményedés, nyákdugó kijött, magzatvíz folydogált, 4órával később megszületett a lányom.
2012. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ingerlékenység nem lehet h a felfokozott várakozástól? fáradékonyság is lehet h mert nagy súlyt kell cipelned, frontok jönnek-mennek, de lehet h tényleg előjelei ezek a szülésnek. Még annyi h már a vajúdóban voltam, amikor elrohantam wc-re és irdatlan hasmenéssel kizúdult belőlem minden, de én betudom annak h vizsgák előtt is megy a hasam, gondolom cidriztem ezerrel hogy mi lesz:-)
2012. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!