Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik rendszertelen ciklussal...

Akik rendszertelen ciklussal estek teherbe úgy, hogy a fogantatás időpontját besaccolni sem tudták, az 1. uh-n mondott terhességi hétből kiszámolt várható szülési időhöz képest mikor szültek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ú,micsoda kérdés.:) Ki emlékszik már ilyenekre?:)
2012. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ú,mondjuk ha érdemleges választ szeretnék adni egy kérdésre,amihez elő kell vennem valamit,akkor előveszem,megnézem,leírom,és máris válaszoltam! :-)
2012. júl. 23. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. En nem tudok meg pontosat irni,de most vagyok 37+3 hetes es az elso uh-on saccoltak be h aug.10.-en szulok. Hat majd kiderul es irok :)
2012. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál!

Nyomon követed,hogy még mindig tartod e a terhességi heteket- értem ez alatt,hogy pl az első uh szerint kiszámolt 12. héten a 12. heti uh szerint is 12 hetes voltál?- Jaj,remélem érted,mert ezt nem tudom érthetőbben megfogalmazni!!

2012. júl. 23. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
A 30.hétig azt mondták illetve írták az ultrahangos papíromra ,hogy dec 30.ez az utolsó menszihez is stimmelt.majd a 32.héttől már január 7re számolták és onnantól végig ez a dátum volt.Majd végül január 13-án -3 napja akkor már bent voltam kórházban túlhordás miatt-leesett a szívhang a szokásos napi nst-n és megcsászároztak. Remélem tudtam segíteni. :-)
2012. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok.azt elfelejtettem az előbb ,hogy a napi nst a vajúdóban volt és egy kismama épp "szenvedett" nem kicsit.
2012. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is,hogy válaszoltál!! :-)


Nekem az utolsó mensitől számolva nem egyezik a terhességi hét,a fogantatás idejét is csak tippelni tudom,de ahhoz képest sem annyi a terhességi kor... Szóval csak az Uh adatra hagyatkozhatom-bár még soká derül ki nálunk,mert még az első trimeszter végén járok,de nekem nagyon előre látónak kell lennem,szeretném kisilabizálni,hogy mire készüljek.

2012. júl. 23. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó mensihez számolták.32-33 héten nagyobbnak mérték,de nem módosítottak.Végül 2 napot hordtam túl és 4 kg-mal született.
2012. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ugy volt,hogy elmentem a dokihoz 12 hetesen. (ugye ez ott derult ki h ennyi vagyok). Azon a bizonyos 12.heti uh-on napra pontosan belotte a doki a meretek alapjan. Es ez utana sem valtozott,. Tehat en ugy gondolom,h nagyon jol betudjak merni a 12.hetin. Az nagyon mervado. Plusz-minusz 1 hetet tevednek (ha tevednek) de az se gondolnam h nagyon gyakori. 37+5 hkm
2012. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen ciklusom volt, a peteeresem idöpontjarol fogalmam sincs. Elsö UH-n 7 hetet mondtak, 4 hettel kesöbb 11+3 at vagyis nagyjabol stimmelt. A 12 genetikai UH megerösitette, vagyis mar az elsön jol szamitottak pedig ott meg nagyon pici volt (ugyebar 7 hetes terhesseg 5 hetes embrio)
2012. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!