Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vidéki vagyok. Budapesten...

Vidéki vagyok. Budapesten szeretnék szülni "baba-mama barát" kórházban. Lehetséges-e? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Szeptember közepére vagyok kiírva.
2012. júl. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Fogadsz egy orvost, és oda mész szülni ahová akarsz. Hozzátenném olyan hogy baba-mama barát, nincs. Bababarát kórház van, ami azt jelenti hogy eröltetik a szoptatást, és veled van a babád egész nap.
2012. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ez engem is érdekelne, mert én is akkora vagyok kiírva,de megfelelő kórházat még nem találtam! 33hkm
2012. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Látszik hogy kismama vagy dúlnak a hormonok. Nyugodtan lepontozhatsz, ettől még ez a menete. Vagy bemész akármelyik kórházba és azt mondod pont Pesten voltál, és beindult a szülés. Kötelesek ellátni. Mégis milyen választ vársz? Mit kell ezen annyira intézni? Szabad kórház és orvosválsztás van. Ráadásul a szülés sürgősségi eljárásnak minősül, nem küldhetnek el.

De ha normális ellátást akarsz fogadj orvost? Remélem most átment az infó a hormonok hálóján. Ha nem nyugodtan lepontozhatsz, ettől még jól alszok.

2012. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyjából tök mindegy hol szülsz, és erre ti is rá fogtok jönni szülés után. Az a lényeg, hogy a baba egészséges legyen. A többi csak körítés. Persze én is fel voltam háborodva az első babámnál mikor ezt mondták, pedig ez az igazság.
2012. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!