Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés napján Hogy éreztétek...

A szülés napján Hogy éreztétek magatokat? Tudtátok hogy az a nap lesz a várva várt nap?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva. Nem tudom hogy a meleg miatt vagy mert ma már szülés lesz de olyan más a közérzetem mint eddig! Eddig is meleg volt a héten és még nem éreztem ilyet. Fáradt, kedvetlen ingerlékeny vagyok és hát fájdogál a pocim. Kétszer volt reggel óta hasmenésem enni se igen kívánok. Lesz valami?
2009. júl. 16. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnapra vagyok kiirva:)Én is kicsit furin érzem magam,keményedek meg fájdogálok.De az az igazság,hogy én nem merek már reménykedni,hogy időre jön,annyisszor hittem azt.De neked lehet szerencséd lesz:)könnyű szülést és sok egészséget nektek:)
2009. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húúúú de boldog lesz ma valakiii!Úgy irigykedem! :)

Könnyű szülést és rengeteg boldogságot!Nah meg persze egészséget! :D

2009. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok! Remélem ma már valóban a kezemben tarthatom életem értelmét:) Már úgy szeretném látni:)
2009. júl. 16. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor lehet, hogy közeleg a nagy pillanat! :)

Nekem semmi előjele nem volt, hogy nemsokára szülni fogok. Egész nap jól éreztem magam, mindent csináltam , mint előtte. Bár az már furcsa volt, hogy aznap kicsit hígabb volt a székletem. Éjszaka kezdődtk a fájások, reggel mentünk be a kóürházba 4-5 perces fájásokkal, és délelőtt megszületett a fiam! :)

2009. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenesetre közeleg:-)

Én túlhordtam 8 napot, a környezetem biztos volt benne, hogy már szülök 2 napon belül.

Nekem este 7-kor jött az első fájásom, éjfélig óránként, majd 3-ig 20 percenként utána beállt 7.8 percesekre. 10.re mentem NSTre a kórházba, na onnan má r tudtam, hogy nem fogok egybe hazajönnni...

2009. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is mindenki azt mondja a környezetemben hogy ki fog jönni a baba. A szám tegnap óta olyan mintha feltöltettem volna:),a lábaim is fájnak már, jóslófájásaim meg már hetek óta vannak, úgyhogy már jó lenne ha tényleg megtörténne a csoda!
2009. júl. 16. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Én befelé forduló lettem, figyeltem magunkat és tudtam, hogy aznap elkezdődik, másnap reggelre született meg...minden jót!

ja igen, én is totál be voltam dagadva, a szám nekem is felfújt lett:-)egész jól állt!

2009. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? =)
2009. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még itthon vagyok:( Ma is voltam nst-n aztán vizsgált is az orvos meg magzatvíz tisztaságot is nézett. Azt mondta nem kizárt hogy még ma visszamegyek a kórházba. Igaz hogy a vizsgálat óta fáj is a hasam elég rendesen meg a lábam között is (bocsika). Nagyon jó lenne ha ez már tényleg azt jelentené!
2009. júl. 17. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,én holnapra vagyok kiirva,de semmi eddig...ebben a frontban bizok! =)
2009. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!