Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni napok hogyan...

Szülés utáni napok hogyan teltek nektek? Mennyi idő volt még mondjuk olyan jól éreztétek magatokat h elmentetek vásárolni? Vagy csak kicsit sétálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 hét ,akkor mozdultam ki az utcára,addig csak ki az udvarra keveset!
2010. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Itthon szültem, gátvédelemmel. Másnap már az udvaron sétáltam a babával, harmadnap már fel is mostam, pakolásztam. Egy hetes volt a pici, amikor a városban, egy fesztiválon sétálgattunk. :-) Nekem nagyon gyorsan és könnyen ment a felépülés.
2010. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 hetes volt a kislányom, mikor valamilyen ügyintézés miatt be kellett ugranom a nagyok iskolájába. Aztán, ha már úgyis úton voltam, gyorsan be is vásároltam :))) Nagyon könnyen szültem, így elég hamar összeszedtem magam. Persze azért igyekeztem pihenni is, de 4 gyerekkel nem volt könnyű...
2010. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 hét, de nekem brutális szülésem volt nagy vérveszteséggel, nagyon megviselt és nehezen épültem fel.
2010. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10 nappal szülés után volt az első 1 órás séta, másnap másfél, aztán már 2 stb. Császáros voltam, a heg nagyon húzódott még ekkor, de nem emiatt voltam ilyen béna egy hétig hazamenetel után, hanem a baba még ügyetlenül szopizott, 2 mellből, hosszan, gyakran, hogy alkalmam nem lett volna kimozdulni.
2010. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Császároztak sajnos (muszáj volt) és bár 2 hét után már sétáltunk az utcán, még csak nagyon lassan tudtam menni. Nekem 4-5 hét kellett, hogy már normálisan tudjak mozogni (itt a sétára, boltba járásra gondolok).
2010. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyi szülésem volt, de sok vért vesztettem. Szülés után 2 nappal még szédelegtem, támaszkodás nélkül nem bírtam állni, és a gátsebem is nagyon fájt, szóva ülve se volt jó. De hamar összeszedtem magam, és a 2 hetes babánkkal már meglátogattuk a diósgyőri várat. A toronyba is felmentem.
2010. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Péntek este 22:05-re lett meg a kislányom!Átkellett vinni egy másik kórházba,mert kék foltos lett és azt hitték,hogy vérzékeny!:(Szombat du. már nála voltam szoptatni és ez így ment szerdáig!:)3 óránként mentem be hozzá!Gátvédelemmel szültem így nem fájt sehol!Vasárnap már a kórházból is kiengedtek!:)
2010. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Én eddig nem is figyeltem erre.:)Ezentúl odafigyelek és nem fogok!jelet rakni!Nem tudom miért,de ez esik kézre!HIHI:):)
2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!