Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igy visszagondolva hogy...

Igy visszagondolva hogy éreztétek magatokat mielőtt beindult a szülés? Mind testileg mind lelkileg. Volt valami más érzés bennetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Türelmetlenség.Befektettek a kiirt idő előtt másfél héttel a korházba mivel tervezett császárom volt.De időpontot csak nem irtak ki h mikor csinálják igy már tűkön ültem és nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam.

Ráadásul én azt szerettem volna ha beindul magától,nem csak ugy na gyerünk a műtőbe.Ebben szerencsém volt,beindult,igy ha nem is tudtam rendesen szülni,de legalább kicsit átéreztem milyen lehet.(4 órát vajúdtam mire lett szabad műtő)

2010. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

èn a 40+6-ik héten vagyok.

Az egész terhesség alatt türelmetlen voltam.

Most szinte naponta kell ctg-re mennem, és egyre jobban félek. Fékel hogy vaami nem lesz rendben, pedig az összes eredmény jó, ezért is várunk még hétföig.


én is kiszolgáltatottnak érzem magam, nem tudom azt csinálni amit akarok, pl a zoknimat a férjem adja rám, és mikor kidölt a cukor nem tudtam felsöpörni a lapátra.


Nem tudok aludni, és fáj az összes csontom.


Ja és kaptam terhességi kiütést amitöl az egész testem már 2 hete viszket, és szinte sebesre vakartam, amire nincs más megoldás csak a szülés.

2010. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41+5 naposan indították a szülésemet. Nagyon jól voltam fizikailag, csak már nagyon vártam a nagy találkozást. Szóval talán izgatott és kíváncsi voltam :) meg bizonytalan, hogy beindul-e végre... nem indult :)
2010. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jázmin anyucija ***** válasza:
Vasárnap reggel mikor a nyákdugó távozott, tudtam, nap végére túl leszünk rajta. Délben már jobban görcsölt, mentünk a kórházba, de út közben sírtam, inkább visszafordultam volna. Ügyeletes doki megvizsgált, azt mondta, majd hajnal kettő körülre várható a baba. Sírtam. Mondtam, addig had menjek haza. Nem lehetett. Szóltak a dokimnak. Két órakor infúziót adott, szurit, amitől felgyorsultak a dolgok. Rettenetes fájdalmak jöttek, de tudtam, hogy csak jó vége lehet. Este 5kor hozzáfogtunk a szüléshez, fél hatkor csajszim ordított. Fantasztikus érzés volt. Mintha egy kő esett volna le a szívemről. Teljesen kicseréltek, pedig nem szüntek meg a fájdalmak.
2010. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!