Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárom lesz 2 hét múlva;...

Császárom lesz 2 hét múlva; utána hogyan megy a felépülés? Vannak tippek/trükkök, hogy megkönnyítsem ezt az időt?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van és tegnap hajmosás után jöttem rá arra is, hogy lehet a hajmosás sem fog menni nulla hasizommal? Hogyan oldottátok meg az első napokat/heteket? Köszönöm
2012. júl. 26. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, a fejet nem érdemes emelni, mert állandó, migrén szerű fejfájásod lehet! Én a császár után 10órával kelhettem fel, na az maga a pokol, és utána tusolni. Éjszakára kérj fájdalom csillapító injekciót, a tabletták nem érnek semmit. Lehet, éjszaka, ha fordulnál, nem fog menni, de ne aggódj, minden nap könnyebb. El fogod tudni látni utána, ha hazaengednek titeket. Én is eldöntöttem, hogy senki segítségére nincs szükségem, meg tudom csinálni, így is lett! Nekem a hasszorítóval nagyon fájt a seb, tehát nem használtam, maradt is pocakom, de az tornával megoldható! Én levágattam a hosszú hajam még a 32.héten, mert már akkor tudtam, hogy nem fogok tudni bíbelődni a hajammal :) Ha van tuskabinotok, ott egyszerűbb azért a tusolás+hajmosás egyszerre :) Menni fog! Jó egészséget nektek! :)
2012. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!