Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz - akinek már volt....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz - akinek már volt. Mivel jár? Mennyi ideig tart? (Utána a "felépülés" is) Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

fizetni kell, a többihez nem értek


F

2010. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Szétrakod a lábad és a doki kikaparja/kiszippantja. Gyorsan megvan.

Utána két hónapig nincs szex és 30.000 Ft.

Egyszerűbb ha vigyáztok.

2010. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

részletesebben mint az előttem szóló:

reggel bemész a kórházba, felrakják a lamináliát amivel kitágítják a hüvelyt (nem túl kellemes de ki lehet bírni) utána bent fekszel, egész nap se kaja se pia, du bevisznek, kb 20p a műtét, utána 2 óra amig kimegy az altató hatása, onnantól lehet majd inni meg enni, vérzés lehet utána pár hétig, hivatalosan 6 hétig nem szexelhetsz és nem mehetsz fürdőbe, strandra mert nagy az elfertőződés veszélye. amúgy meg valóban 30.000 forint


az előtte lévő dolgok mint családsegítő szolgálat, stb ha szeretnél infot írj privibe segítek. nekem sajna volt már..:(

2010. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nem volt - a menete kb. a következő. Elmész nődokihoz, aki megállapítja a terhességet. Mondod, hogy nem akarod megtartani. Elküld a családvédelmisekhez, ahol meg kell indolokni, hogy miért nem tudod megtartani. Van Ezután van 72 óra gondolkozási idő. Ha nem gondolom meg magad, megy a műtét. Kb. két napot vagy bent. Pálcikákkal kitágítják a méhszájat, majd kiürítik a méh tartalmát. Állítólag előbbi eléggé fáj, a másiknál már érzéstelenítés/altatás van. Másnap mehetsz haza, 6 hétig nincs szex és kb. ennyi. Az ára 30ezer forint.
2010. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És,hogy részletesen is leírtátok!
2010. szept. 23. 14:32
 6/18 anonim ***** válasza:
A húgomnak elcisztásodott a méhe kb fél évre az abortusz után. Hogy van-e összefüggés, azt nem tudom biztosra, de úgy sejtem van. Csak mert a "mivel jár" kérdésre mellékhatást is érdemes megadni.
2010. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát biztos drágább, mint az óvszer. Most legalább megtanulod, hogy védekezni kell.
2010. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
még annyival kiegészíteném a válaszokat,hogy az orvosok úgy fognak veled bánni mint egy utolsó kutyával,egy gyerek gyilkossal,készülj hogy sárga földig fognak alázni,és igazuk van.
2010. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogják megalázni!!! Nem feladatuk és nem ítélkeznek! Megcsinálják és kész, egyáltalán nem aláznak meg!
2010. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy úgy bánnak az abortuszossal mint a kutyával! Ugyanúgy bánnak veled, mint minden más beteggel. Érdekes módon velem senki sem bánt sehogy, jött az ügyeletes orvos, feltette a lamináriát, aztán ha bajom volt, szóltam a nővérnek, aki mindig a rendelkezésemre állt. Másnap a beteghordó pedig levitt a műtőbe és az ott lévő altatóorvos meg a műtő nőgyógyász is teljesen normálisan viselkedett, igyekeztek nyugtatni, még viccelődtek is, mert látták, hogy menten elájulok a félelemtől. Annyira rendes volt, hogy azóta fel is fogadtam állandó orvosomnak.

Úgyhogy tényleg hagyjuk már a mendemondákat. Aki tahó, az mással is tahó, még a szülő nővel is képes ordibálni, pedig az "szent" ám, mert megtartotta a magzatát. szóval ennyi.

Technikai részről nem írok, azt már mások leírták.

2010. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!