Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy az ikres kismamá...

Igaz az, hogy az ikres kismamákat császározzák?

Figyelt kérdés
Igaz, meg csak 8 hetes vagyok, de ez a kerdes felmerult... Valahogy el lehet kerulni a csaszart?
2009. júl. 16. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben és a babák mindketten fejfekvésűek,előfordulhat,hogy sima szülés lesz.DE nagyon ritka,én eddig csak egyről tudok,pedig nagyon sok ikres szülőt ismerek.
2009. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Te is ikres kismama vagy/ voltál? :)

Hja, és a doki nem mondta meg, hogy egypetéjűek e vagy sem... ez normális dolog? Azt kerdezte, h miert lovagolok ezen a teman? Kicsit felhaborodtam...

2009. júl. 16. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy ikrek lesznek nem jelent feltétlen császárt. Én ikreket szültem természetes úton. Mindkettő fejvégű volt. Mindössze 4 óra volt a szülésem. Szülésem előtt 2nappal szintén sima ikerszülés volt abban a kórházban ahol voltam. Ott az első baba fejvégű a másik faros volt. Egyáltalán fel sem merült a császár gondolata. De! Ez orvostól függ. Van olyan aki elsőre azt mondja császár. Ajánlom keres olyan dokit aki figyelembe veszi, hogy Te természetes úton szeretnél szülni és csak akkor császároz ha elkerülhetetlen.

Kitartást és Boldog Babavárás!

3hós ikerlányok anyukája

2009. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nincsenek ikreim(volt idő amikor nagyon szerettem volna),csak úgy adódott hogy sok ikerbabás családot ismerek.Főleg mert a kisebbik babám sokat volt kórházban és ott gyakoriak voltak az ikrek(korababa osztály)

Második válaszolónak gratulálok,és neked is,boldog babavárást:)

2009. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem császáros, 6 hónapos ikreim vannak, a környezetemben van több iker is (most min. 3 jut eszembe), ebből csak 1 volt császáros, mert az egyik baba haránt feküdt.

Válts orvost, ha nem tetszik a doki hozzáállása ehhez szerintem!

Én azonnal váltottam volna, ha kiejti a száján a császár szót ok nélkül...

2009. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megnyugtattatok! :)

Már nagyon várjuk a kis csöppségeket!! :)

2009. júl. 17. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!