Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit adnak a kórházban a...

Mit adnak a kórházban a picire? Ha baba-mama szobában leszünk ott lehet saját ruciban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
persze..........mi is saját ruhát vettünk fel már első naptol kezdve
2009. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, vihetsz neki sajátot! Annak még jobban örülnek is a csecsemősök ,mert nem nekik kell mosni és ha véletlenül lebukja akkor meg nem kell hallgatnod azt,hogy már megint át kell öltöztetni! Megcsinálod te magad,én amikor a lányom született mindent vittünk pelus,popsikrém,törlő,ruhák!
2009. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Adnak a picire egy badit és egy hálózsákot,de vihetsz neki te is ruhát be.De szerintem fölösleges mert mindennap tisztát adnak fürdés után,meg napközben is ha szükség van rá.Jó babázást kívánok,ha majd megszületik.
2009. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem fölösleges ruhát vinni és egyéb dolgot mert mindent adnak,és nekünk egyszer sem kellett hallgatni ,hogy már megint át kell öltöztetni,de ez kórháztól is függ.
2009. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem akartam sajátot inni,de olyan megviselt rucikat kapott,hogy inkább hozattam be neki.
2009. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk angol pólyában volt, nem lehetett sajátot adni rá.
2009. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!