Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek mennyi idő...

Szülés után kinek mennyi idő után apadt le a lába, akinek vizesedett terhesség alatt? Részletek lent.

Figyelt kérdés
5 hete szültem, de még mindig be van dagadva a bokám,a lábfejem már nem. Vízhajtó teát nem merek inni a szoptatás miatt, mivel lehetne meggyorsítani az apadást? Normális, hogy még mindig be van dagadva a bokám? Kb. 2,5 hónappal a szülés előtt már eléggé dagadt a lábfejem, bokám a végén már reggel is dagadt volt hiába feküdtem.

2012. júl. 27. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk lement a szülés után, de mivel most meleg nyár van, újra vizesek picit a combjaim/lábaim.

(8 hetes a baba)

2012. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem mondták, hogy kb. 2 hét, hát így is történt, de gondolom nem vagyunk egyformák . Az orvos látta már? Vérnyomásod rendeződött?

Ne is szedj semmit amíg nem orvos tanácsolja.

2012. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!


Orvos még nem látta, jövő héten megyek nőgyógyászhoz 6 hetes kontrollra, megmutatom neki. Vérnyomásom végig alacsony volt 110 körül, azzal nem volt gond. VAgy milyen orvosnak kéne megmutatnom? Ezek szerint már le kellet volna apadnia ugye? NEkem is azt mondták orvos, barátnő, hogy kb. 1-2 hét szülés után és leapad. Pedig nem híztam túl sokat, 17 kg-t és még 6 kg plusz van rajtam, 56 kg voltam...

2012. júl. 27. 22:20
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem a szülés után lett a legdurvább, már a papucsomba sem ment bele :( de max 2 hét alatt teljesen leapadt
2012. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét alatt, szülés után 1 héttel -15 kg, nagyon vizes voltam. De az alatt az 1 hét alatt folyamatosan pisilni jártam.
2012. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után azonnal elmúlt a vizesedés!
2012. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hét utána leapadt, olyan vékony lett a bokám, hogy nem is hittem el, hogy az enyém. Kérdezd meg a dokidat, szerintem már le kellett volna apadnia.
2012. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt és addigra teljesen lement!
2012. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Este szültem, másnap reggelre eltűnt, mondjuk picit voltam csak vizes.
2012. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én iszonyatosan vizesedtem mindkét terhesség alatt. Az elsőnél a kezeim és a lábaim. A szülés után 1 héttel ment le teljesen. A másodiknál csak a lábam, de egy elefánt megirigyelhette volna. 2 héttel a szülés után kezdtem látni a változást, addig nem fértem bele a papucsba, zsibbadt a lábfejem, szenvedtem, zoknit sem tudtam húzni, mert fájt. Kb. a 4. hét végére állt vissza "normál állapotba".
2012. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!