Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeptember közepére kiirt...

Szeptember közepére kiirt kismamik! Hogy vagytok? Nekem elviselhetetlen a meleg na meg az éjszakákról nem is beszélek. Kicsit görcsölgettem is ma de csak nagyon enyhén. Ti hogy vagytok ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem kapok levegőt, nagyon fulladok :-( 38 fok van a lakásban :-( Minden éjszakai pisinél lecserélem az izzadt alvókámat :-( Őrület!
2009. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs! 28 fok! :-) De ez se jobb.
2009. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! én okt elejére vagyok kiírva, szóval nem sokkal vagyok ifjabb várandós, de az biztos, hogy fulladok, és éjfélnél előbb nem alszom és nagyon keményedek és alul görcsölök, néha a combomba sugárzik, olyankor menni sem tudok...az első babánál ez nem volt, azért is kicsit elgondolkodtam, mi lehet, de állítólag jobban nyúlnak a szalagok a méhben a nagy melegben. Nem szabad kint lenni és sokat kell hűteni magunkat és rengeteget inni. Remélem segítettem.
2009. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én is szeptember közepére vagyok. Egész éjszaka forgolódok, betakarom magam, kitakarom magam. Nem merem bekapcsolni a ventinlátort, mert hamar megfázok. Csak simán ablakot nyitok. A nappalok sem könnyebbek. Igaz a lakásban kb 26fok van. Hűvösebb, mint kint de egész nap teszek-veszek itthon és abban melegszem ki. Hát ez van. De kitartás! Már nincs sok hátra! Amúgy hány hetesek vagytok? Fiú? Lány? Hol fogtok szülni?

2009. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szept.17.-re vagyok kiírva,kislányom lesz.

Szerencsére elég jól viselem a meleget,sokszor zuhanyzom,pihengetek és nem megyek ki a melegre.Éjszaka nincs gond /kopp-kopp/,a hálónkba nincs meleg.Talán keményedek egy kicsit de gondolom a melegtől van, meg a bokám dagad,de az sem vészes annyira.

Gondtalan babavárást kívánok nektek!

2009. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elvileg a Margitban fogok szülni szeptember 12re vagyok kiírva de már régen "vigyáznom"kell magamra nyitott külső méhszájjal vagyok.elvileg húzom még de már nagyon szeretnék túl lenni rajta mert elég nehezen viselem.második baba kislány.Első fiú 10 éves:)
2009. júl. 17. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én Szept 2.-án programozott császárral a János KH-ban kisfiút ha minden igaz. Az első kisfiú 7 éves lesz a második kislány 4 éves lesz. Nagyon nehezen viselem fulladok és aludni sem tudok pedig megy a ventillátor az ajtón ablakon vizeslepedő és állandóan zsibbad a lábam már vagy két napja. Sokkal nehezebb mint az első kettő volt. Pedig nem vagyok egy kényeskedő de a férjem szerint szinte elviselhetetlen vagyok. Remélem a hétvége hoz számunkra egy kis enyhülést. Jó babavárást mindenkinek.

2009. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sziasztok! augusztus közepére vagyok kiírva, de szerintem a meleg miatt már jóslófájásaim vannak. egész éjjel nem alszunk. a sok forgolódás és a 15 pisilés miatt a páromnak is kijut az örömökből. nálunk meg van engedve a kád, és ha már nagyon végem van megmártózom:) épphogy megtörlöm a lábam és ott, és már fekszem is vissza, ja plussz nyitott ablak. ennyit teszek azért hogy kibírjam a finisig, és reggelente babaholmikat veszek, ez tartja bennem a lelket:) jó babavárást, és könnyű szülést kívánok mindenkinek!
2009. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

09,24-re vagyok kiírva, néha én is keményedek, nagy hőségben nem megyek ki, de aludni edig legalábbis tudtam, elvagyok. Igen intenzíven mocorog a lelkem... :)

csajos lesz a drágám, második, a nagy 5,5 éves lányka.

2009. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!! Szeptember 24.ére vagyunk kiírva!!! A délpestiben fogok mszülni,kislánykánk lesz!! A meleget szinte sehogy sem bírom!! De a kiscsajért muszály kibirni mindent!!! Nagyon vizesedek! Vérnyomásom magas!!!

De ki bírjuk!! kitartást nektek!!

2009. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!