Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek jóslófájása volt a...

Akinek jóslófájása volt a terhesség során, az könnyebben tágult, szült, mint akinek nem volt?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm állítja,hogy könnyebb a tágulás, szülés ha jóslózik a kismama a terhesség során-.
2012. aug. 2. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jóslóm, de nehezen is tágultam.
2012. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg jóslóm volt, a 29. Héttől kezdve, mégis nagyon nehezen tágultam.
2012. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy árva jóslóm sem volt (nem is tudom milyen az, de keményedésem se nagyon volt), de mindkétszer nagyon könnyen és gyorsan tágultam/szültem.
2012. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél se volt jóslóm,az elsőt 4,a 2.-at 3 óra alatt szültem meg az első fájástól számolva.Eleve már 2.5 ujjnyira nyitva voltam,amikor bementem a kórházba.Remélem ez most se lesz másként...32hkm
2012. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt jóslóm az első babánál és viszonylag gyorsan 6 óra alatt megvolt. Most a másodikkal nagyon sokat keményedek, remélem ez is kibújik ilyen gyorsan, mint az előző.
2012. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is jóslóztam elég durván szülés előtt 3 nappal, be is mentünk a kórházba, mert azt hittem itt az idő. Nst után megállapították, h csak jósló. Ennek ellenére 19 órát vajúdtam, az első fájástól számítva "csak" 11 óra múlva kezdtem tágulni!
2012. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h van-e összefüggés! Nekem már a 20.héttől voltak jóslóim. :( 38.hétre szültem a lányomat magzatvíz elfolyástól számítva 4óra alatt megszültem! Könnyen tágultam, gyorsan kibújt a picikém! Hogy ennek volt-e köze ahhoz, h előtte jóslóztam nem tudom!
2012. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha egy jóslóm nem volt.Szülés előtt2 nappal volt 1 keményedésem.Hajnal 1-kor 5 perces fájásokra keltem,5-re kitágultam teljesen végül téraránytalanság miatt 9-kor császároztak.
2012. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt különbség.


Az első gyerkőcnél semmi jóslóm nem volt. Igazán a magzatvíz elfolyása után indultak be a fájások (előtte órákig gyenge, de rendszeres fájásaim voltak), onnantól 4 óra alatt megszületett a lányom.

A másodiknál sok jósló fájásom volt a terhesség végén. Kb ugyanannyi idő (első fájástól számítva 5,5 óra) alatt született meg a másik lányom.

2012. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyetlen jóslóm sem, de nagyon könnyen és hamar tágultam ki. Amikor 6-8 percesekkel beértem a kórházba annyira ki voltam már tágulva, hogy a doki viccelődött, hogy csoda, hogy nem hagytam el útközben a gyereket :D
2012. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!