Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szeretném elköttetni magam...

Ha szeretném elköttetni magam most a 3. - ik baba után akkor ahhoz császározni kellene, hogy meg lehessen csinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NEm, anélkül is meg elhet csináltatni, de ezt az orvosoddal meg kell beszélni, ö tud felvilágositást adni mindenröl.
2012. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor majd max szülés után csináltasd meg! De azt tudom, hogy császárral egybe csinálna ilyet, mert sógornőmnek is úgy volt, hogy 4.-ik babát császárral szüli, hogy le lehessen kötni, csakhát a mentőbe megszült, szóval nem jött össze! :)
2012. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem szülnék császárral. Megszülném a babát, aztán egy másik időpontban elmennék a másik műtétre. Az elkötéshez nem kell full felvágni a pocakot mint a császárhoz.
2012. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért hezitálok, mert szüléseknél rengeteg vért vesztettem és nem tudom ha simán szülök utána mikor lennék megint olyan állapotban, hogy megcsinálják a másik beavatkozást. Lehet, hogy amúgy is császárral kell szülnöm, akkor letudnám egyben.
2012. aug. 5. 08:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,mint Te,én 100%,hogy megcsináltatom(3. babát várom,39 éves múltam),és rákérdeztem a dokinőmnél:ha császár lenne(de ne legyen)megcsinálja akkor,ha nem,3 hónapot kell várni a szülés után,a beavatkozást köldökön keresztül végzik(laparoszkópos eljárással)-altatásban-ezért 1 éjszakát bent kell tölteni.
2012. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de egy 3 hónapos babát, hogyan hagysz otthon éjszakára?
2012. aug. 6. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ott van apuka, ha még cicis a baba, akkor meg fejsz neki előre tejet!

Ha meg mindenképp császároznak, akkor meg ugyis megcsinálják egyszerre!

2012. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát apuka sajna külföldön dolgozik, csak anyósom tudna átjönni, meg az első kettőt se lehetett megetetni, cicin kívül semmit nem fogadtak el. Na de ha császároznak akkor tényleg nem kell ezen gondolkodni. Köszönöm a válaszokat 2 hét múlva kiderül milyen szülésem lesz.
2012. aug. 6. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok.Én nem azt írtam,hogy 3 hónapos korában,hanem legkorábban 3 hónappal a szülés után!Ergo mehetsz Te 1 évvel később is.Mivel én is szoptattam,nekem először 9 hónappal a szülés után jött meg,addig meg azért csak megoldja az ember,hogy valahogy védekezzen(mert hát biztos ami biztos).
2012. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze értem hogy lehet utána is menni, csak nekünk egyedül a gumit lehet használni, én semmi mást nem használhatok. A gumi pedig kilyukadhat:-) itt az eredménye 9 hetes terhes vagyok, és nem szeretnék már többet. Nagyon meg van kötve a kezem!
2012. aug. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!