Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben fogok szülni, december...

Győrben fogok szülni, december közepére vagyok kiírva. Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Drozgyik Csabáról? Milyen volt a szülés? Mennyit kér? Mennyit adtatok? Adtatok-e vmennyit neki? Akármi még, ami eszetekbe jut.

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, igaz nekem nem az orvosom, de szerintem nagyon mogorva.

10 éve császározott az ln dokimmal, nekem nem szimpatikus.

Mivel adjunktus, szerintem jól meg kell fizetni. Nem mondta mennyit kér? Ha nem mondta, ne is kérdezz rá, és akkor annyit adsz, amennyit gondolsz.

Boldog babavárást.

36 hkm

2012. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én pénteken szültem,nem ő volt az orvosom,de bent volt a szülőszobán-ügyeletes volt és barom taplo.Már bocsi,én 2 ujjnyiról indultam és 40 perc alatt szültem meg a kislányom,rettenetes fájdalmakkal,és hát nem halkan.Szégyen ide vagy oda,ő odajött és leordította a fejem 2 tolófájás között,hogy miért kell kiabálni,nem kedves stílusba.hozzáteszem a dokimat baromira nem érdekelte,azt mondta ha jól esik ordítsak csak működjek együtt.azzal meg ment,hisz a baba nagyon hamar meglett.Más tapasztalatom nincs vele,de bnőm huga nála szült,40000-t adott neki,úgy hogy nem kérdezte meg csak mikor más dolgokról kérdezett,a doki mondta nkei,hogy ezt még meg szokták kérdezni tőle a kismamák és hát az a minimum nála.Na ha ezt vki így kimondja,háát nem tudom.Nekem nem volt vele jó tapasztalatom....
2012. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sincs róla jó véleménye. Egy bunkó, mogorva tapló.
2012. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát jól gondold meg szerintem,hogy nála akarsz e szülni.Nekem sem ő az orvosom,de én sem hallottam jókat róla,meg ahogy látom más sem.Tapasztalatom szerencsére nincs vele kapcsolatban,remélem ezek után nem is lesz.

Nyugodt szívvel ajánlom dr.Maár Róbertet,én nemsokára szülök nála(remélem :D ),eddig meg vagyok vele elégedve.Nem mondja meg a szülés árát,amennyit tudsz annyit adsz,ezen kívül 5000ft a magánrendelése.

Egyébként akik válaszoltak már: Kinél szültetek?

35hkm

2012. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, elsőt, Likár doktornál, másodikat (Likár doktor elment szabira) Stummer doktornál, most Fekete doktor az orvosom, és remélem hétfőn már mond valami közeli időpontot a műtétre :)

Mindhárom császár :(

36 hkm

2012. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Dr. Fekete Zoltánnál szültem 3 évvel ezelőtt. Nagyon rendes, jó humorú doki, bátran merem ajánlani.
2012. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőt Nagy Zoltánnál szültem,de a szülésnél nem állt mellém.Másodikat Likár doktornál,rendkívül meg voltam vele elégedve.Bár villám szülés volt,minden értem és a babáért volt,nem érdekelte hogy végig kiabáltam,tartotta bennem a lelket,pedig semmi fájdalomcsillapítóra nem volt idő :(Utána is látogatott,és olyan gátvarrást csinált,hogy szülés után 2 órával ültem és azóta sem érzem :)Meg lehet neked nem lényeges,de nekünk kiváló minőségbe és mennyiségbe tudta levenni az őssejtet is.Ez is orvos függő talán egy kicsit.
2012. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Árat ő sem mondott előre,ránk bízta.
2012. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megleptetek ezzel a sok negatív véleménnyel, mert még senkitől nem hallottam ilyeneket róla és nekem sem volt még negytív tapasztalatom őt illetően... :( Aki még előtte áll, annak könnyű szülést, aki már túl van rajta, boldog babázást és jó egészséget kívánok!
2012. aug. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!