Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a fogadott orvos szabin...

Ha a fogadott orvos szabin van, és ügyeletesnél szülök, akkor az ügyeletesnek szokás pénzt adni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit? Kevesebbet, mint a fogadottnak? És a fogadott, ha a kórházi napok végére visszaér, akkor neki adnátok valamit (feltéve, ha rám is néz persze)?
2012. aug. 8. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A fogadott orvosnak ebben az esetben nem adnék.Az ügyeletesnek pedig csak akkor ha megérdemli.

Amikor bementem szülni az ügyeletes megnézett,megkérdezték van e fogadott és mivel igent mondtam az ügyeletes szülésznő felhívta a dokimat.Az ügyeletes doki pedig eltűnt.Ha megszülök addig amíg beér a dokim akkor a szülésznővel orvos nélkül,majdnem sikerült is,mert hamar kitágultam.Tehát ebben az esetben egyik doki sem kapott volna pénzt.De mivel a fogadott doki beért és nem is szültem meg a tágulás ellenére ezért ő kapott.

2012. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fogadott orvosnak nem adnék, csak ha ott lenne. Ez esetben nem fizetnék neki azért, hogy ő nyaralni van. Az ügyeletes orvosnak megint csak nem fizetnék, hiszen az a ddolga, hogy ott legyen és 100%-ban végezze a munkáját. Nekem sem fizet senki a melóba többet hétfőn reggel azért, mert én bemegyek akkor is ha még inkább jobb lenne ha hétvége lenne. Ha a fogadott a végére visszaér és rendes, minden nap rádnéz, megvizsgál, akkor neki adnék.
2012. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!