Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Lollok Zoltán az orvosom....

Dr. Lollok Zoltán az orvosom. Ő kit szokott ajánlani, javasolni a szülés levezetésére?

Figyelt kérdés
Furcsa lehet a kérdés, de sajnos ő nem vállal szülést, amit én nagyon sajnálok, mert nagyon jó orvosnak és embernek tartom.
2008. máj. 9. 19:14
 1/6 anonim válasza:

Sziasztok!


A válasz engem is érdekelne, nekem is ő az orvosom! Nagyon szupi doki szerintem, és én is sajnálom, hogy nem vállal szülést! :(

30 hetes kismama

2008. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok kismamák! Miért nem kérdezitek meg tőle? Nem fog megharapni senkit! Én sajnos már 1 éve hozzá járok, de megvan az eredménye! Egyébként vagy a tbányai vagy a szőnyi kórházban ajáln orvost, nekem szőnyben Dr. Rókayt ajánlotta. (én rákérdeztem...:-)(De gondolom a megye összes kórházában van ismerőse). Egyébként én is hozzá járok, ikreket várok az inszeminációja segítségével. A tbányaiban szülésznőt is kell fogadni, a szőnyiben csak orvost. Remélem segítettem :-)
2009. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában Dr Pődör Pétert ajánlja Tb-án. Nekem nem jött be, de egy barátnőm meg volt vele elégedve (ez ált. így van az orvosokkal) Csatlakozom , Lollok dr a legjobb a környéken és én is sajnálom, h már nem vállal szülést
2009. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, már 14 hónapos a kislányom, szerencsésen megoldódott a helyzet. Nekem mikor rákérdeztem,4 nevet említett: Pödör, Varjú, Lizanecz, és Málik Zoltánt. Ebből kettőt rögtön kizártam, Pödör, Lizanecz, mert volt hozzájuk szerencsém,és nem voltam megelégedve velük. A Varjút nem ismertem,azt sem tudtam ki az,pedig sokan dicsérik őt is. Így maradt Málik Zoltán, akinél egyszer voltam a kórházban, terhesgondozáson. Ő nagyon szimpatikus volt akkor. Nem bántam meg abszolút, csak jót mondhatok róla!!!
2009. okt. 28. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Málikot szokta mostanában ajánlani.
2011. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem vállal szülést?
2021. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!