Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán Dr. Málik Zoltán...

Tatabányán Dr. Málik Zoltán mennyiért rendel? Mennyi nála a terhesgondozás, és a szülés? Sok jót hallottam róla, többek között azt, hogy nem pénzéhes. Ez igaz? Azt mondják hogy a stílusa fura, de az nem számít ha emberséges.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom biztosra, de ugy emlékszem, hogy 6000 ft nála egy vizsgálat.A szülésért nem kér kimondott összeget, ha adsz akkor adsz, ha nem akkor nem.Ezt rád bizza.Ha gondolod megtudom adni a mobilszámát.

2009. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kiraknád ide is azt nagyon megköszönném.
2009. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként neki hol van magánrendelése?
2009. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A száma már meg van, csak most síelni van, és csak hétfőn jön haza. Én még Őt nem ismerem, még nem is láttam, de mivel orvost kellett váltanom, így Ő lesz az áldozat :)

A szülésznőm is Őt ajánlotta.

Ha jól tudom, a Bánhidai lakótelepen van a magánrendelője, a 103. alatt, de ez biztosra a jövőhéten derül ki.


De azért itt a száma : 06/3O 279 52 65

2009. dec. 30. 10:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, jól tudod, a bánhidai lakótelepen rendel.És a száma is pontos.:)

Rendes orvos,segítőkész.

2009. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
59%

Véletlenül tévedtem erre az oldalra és mivel Málik doktorról mindenki csak áradozik ezért nem tudom megállni, hogy én is írjak róla egy pár sort.

Már a fél országot bejárta viszonylag fiatal kora ellenére és mindenhonnan elküldték. Előbb utóbb Tatabányáról is el fog menni csak idő kérdése és persze valakinek nagyon nagy fájdalma árán.

Én Hatvanban szültem nála 2005-ben. Már akkor is 5000ft-ot volt képe bezsebelni minden vizsgálatért amit a kórházban végzett tehát elvileg ingyenesnek kellett volna lennie.

Szülés után én sajnos nem adhattam hálapénzt neki, mert a mai napig orvoshoz és méreg drága kezelésekre hordom a kisfiamat azért, hogy egyszer majd autót tudjon vezetni, vagy csak egyáltalán azért, hogy majd a saját gyerekét ölbe vehesse és magához szoríthassa úgy ahogyan én őt.

4600g-al simán megszülesztette velem ez a "jó doktor" és majdnem mind a ketten bele is haltunk!

Szülés reggeltől estig, tágulás nem volt és ez a "nagyszerű orvos" kézzel tágított. A világon nincs attól nagyobb fájdalom. Kínzás volt de szó szerint és soha nem ismert fájdalmakat éltem meg, pedig kemény nőnek tartanak és szültem már egyszer.

Aztán este amikor a kisfiú elindult erre a világra elakadt és kiszaggatta belőlem ez a "nagyszerű orvos".

Lefejtették nyakáról a köldökzsinórt ami kétszer rá volt tekeredve és újra kellett éleszteni.

Inkubátorba tették és közölték velem, hogy megsérült a szeme, a nyaka, bevérzett a füle és elszakadt a felkarjában az idegfonat úgyhogy nem mozgatja a ball karját de él.

Ez a "drága orvos tudta, hogy óriási a baba hiszen már túl is hordtam és nem véletlenül jártam 6 hete NST-re.

3D-s képet is vittem neki amin pontosan rajta voltak a paraméterek és egy szóbeli üzenet az azt készítő doktornőtől, hogy a baba óriási az anyuka csípője meg elég keskeny és programozott császárt ajánl. A mi doktorunk a maga stílusába csak legyintett.

Persze a pénzt azt mindíg eltette arra nem legyintett soha.

Méhnyakrákom és gerincműtétem is volt ezt is tudta.Így több indok is lett volna a császár mellett.

Fogadott orvosom volt és lepecsételte a kiskönyvemet is. Azon a napon úgy mondta utólag, hogy neki sem esett jól bennt maradni velem. Csak nem még hálát várt? Vagy hálapénzt? Ha a férjem nem lett volna bennt akkor a szülőszobán még olyan ember sem lett volna aki rámtegye az oxigént amikor azt ordították, hogy most és ha nem lettem volna erős mind a ketten meghalunk!

Pedig 13-an voltak körülöttem mire megszületett a kisbaba de mindenki tehetetlen volt. Ha a DRÁGA JÓ HALMOS doktor a gyerekorvos nem lett volna olyan gyors és nem menti meg a kisfiamat akkor ma most őt siratnánk.

Nade élünk és mindent megteszünk mi szülők azért, hogy a kisfiú a lehető legjobban helyre jöjjön. Málik doktorunkat pedig úgyis utól fogja érni a büntetése akár hol is legyen. Mert dolgozott már sok kórházban és mindenhonnan menesztették. A mi esetünk után azért maradhatott Hatvanban mert nem jelentettük föl. Pedig azt kellett volna csak nekünk nem volt ahhoz lelki erőnk. Pár év múlva meghalt egy kisbaba a hatvani kórházban és mennie kellett. Én a nevemet is bátran vállalom. Szabó István Miklósné vagyok. Vajon a Doktor úr vállalja-e a múltját?

Én a helyében már pályát változtattam volna. De hát ami őt motiválja az a pénz és még akkor nem pénzéhes. Tudom a telefonszámát és ő is tudja az enyémet mégsem kérdezte meg öt év alatt egyszer sem, hogy van a kisfiú akit ő tett tönkre.

Hát mindenki maga tudja, de én többet nem kérnék belőle.

Mindenkinek minden jót kívánok és nagyon megfontolt döntéseket!

2010. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hmm.érdekes amit leírt az elöttem levő Hölgy!

Az én tapasztalatom teljesen más...a kh-ban egy fityinget sem fogadott el,pedig volt h bekerültem 12hetesen hematomával.

A szülés alatt is teljesen emberi módon viselkedett.

Én pedig ajánlani tudom,mert tényleg nem a pénzre utazik,úgy mint a többi orvos!

2010. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is nála szültem. A legjobb orvos, akihez kerülhettem. Elég súlyos dolgokat írt le az előtted író, kedves utolsó.

Lehet hogy megtörtént ez az eset, és ezt sajnálom is, de én nem ezt tapasztaltam a dokival kapcsolatban.

Tőlem sem fogadott el semmit. A legkorrektebb orvos, akivel valaha dolgom volt.

2010. aug. 12. 15:41
 9/13 anonim válasza:
Sajnos megtörtént az "eset". Málik doktor az én szülésem után már mindenkit megnézett ultrahangon csak épp az én kisfiamnak kellett sérülten születnie az ő gondatlansága miatt.Igen most nagy gombóc van a torkomban amikor azt olvasom, hogy milyen nagyszerű orvos. Bárcsak én is ezt írhatnám róla! Tiszta szívből örülök annak, ha valaki szülés után felhőtlenül boldog. Mi nem lehettünk azok és nem is leszünk soha. Az én kisfiam most 5 éves és nyolc hónapos. Minden nap küzdünk és reménykedünk. Senkinek nem kívánom azt az érzést,hogy ez miért épp velünk történt. Inkább én is áradoznék és dicsérném azt az orvost és mondhatnám, hogy császárral szültem nála. Nekem ez nem adatott meg. Azt gondolom, hogy Málik doktor egy életre tanult az "esetből" mi meg csak bizakodunk tovább.
2010. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem most nem rég volt szerencsém megismerni.

Háát..nem volt szimpatikus,jó nagy bunkó ,beképzelt az én meglátásom szerint,van nekem is róla személyes tapasztalatom de nem írom ide ki.

2011. jún. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!