Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Szolnokon dr....

Milyen orvos Szolnokon dr. Erdődi Zoltán? Hogyan vélekedtek róla? Hogyan viselkedett a vizsgálatok és a szülés alatt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakmailag mindenkitől jót hallottam róla, Szolnokon szinte mindenki őt tartja a legjobb ultrahangos orvosnak. Velem mindig korrekt volt a vizsgálatok alatt is, bármit kérdeztem, mindig megkaptam rá a választ. Én csak jót tudok írni róla. Persze vannak akik szidják, dehát így kerek a világ.
2009. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm nyáron szült nála. Megvolt elégedve mindennel, nagyon aranyos, és kedves doki, nem tudott róla rosszat mondani. És nem is drága. :))
2009. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem tökéletes orvos! Nem sajnálta az időt, hogy normálisan elmondja mi történik velem, megmutatott az uh-on minden részletesen, kinagyította külön a testrészeket, mert laikus szemmel "kicsit" nehezebb értelmezni a képet. Nagyon kedvesnek ismertem meg. Minden, másnak lehet apró, vagy hülye kérdésre rendesen válaszolt! Csak dícsérni tudom!
2009. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok, én is kérdeznék, mikor rendel Erdődi otthon?Nem egészen kapcsolódik a kérdéshez, de nagyon kellene...
2009. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn, csütörtökön és szombaton. Hétfőn és csütörtökön 12-19-ig, szombaton 9-12-ig. Sorszámot kell szerezned, amit kb. 11 óra körül, szombaton 7 óra körül tesz ki, és kb. fél óra alatt el is fogy. Ezt kalkuláld bele. Ha jól tudom, most szombaton elmarad a rendelése, mert elutazik.
2009. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én azt kérdezném, hogy mennyi egy vizsgálat nála, van-e a rendelőjében uh, mennyi egy szülés és merre van a rendelője?

Én 7 éve szültem a fiam, nem nála - akkor nem volt fogadott orvosom de ő csinált mindig amnioszkópot és mindig nagyon figyelmes és rendes volt velem. Szülés alatt is járt a szülőszobán és odaszólt egy pár kedves szót.

2009. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Rozmaring úton van a rendelője (a Városmajor útról nyíló kis utcácska, a postánál kell lefordulni) Én a terhesgondozás során 1800.-Ft-ot fizettem, mindig csinált ultrahangot is, receptírás is volt, összehasonlítva több doki magánrendelésével messze a legjobb árral dolgozik. Szülésnél nem mondja meg, hogy mennyit kér (ez nekem írtó szimpatikus) aki, amennyit gondol, és tud adni..
2009. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zibike73 válasza:
Sziasztok én 21- év szültem nàla,és lelkiismeretesebb orvost nem ismerek,bàr most nem szülés miatt ,de felkerestem,és meg kell mondani nem vàltozott.azonnal segîtőkész..Még valamit ,soha nem volt pénzes,nem mondta ennyi vagy annyi..egy sajnàlatos balszerencse miatt..nem ő hibàja volt,tőlem nem fogadott el pénzt :) csak ajànlani tudom
2017. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!