Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem választok szűlésznőt,...

Ha nem választok szűlésznőt, akkor az jön aki ügyeletben van? Egyszerre hány van ügyeletben? Mennyit illik adni neki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen legalább 2 van a szülészeten, a nőgyógyászaton napközben 1 szülésznő van, és gondolom van a gyerekágyon is.

Ha nem fogadsz, gondolom valaki jön, aki épp dolgozik.

Nem tudom mennyit illik, mert én nem adok pénzt, inkább a babámra költöm.

2008. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen álltaláéban 2 van a szülészeten ügyeletbe és az van veled ott.Szerintem jól bának az emberrel akkor is ha nem fogadtad meg(persze vannak kivételek)!De Én sem adtam és nem is fogok neki adni pénzt,mert valóban a gyerekre kell költeni.Max. ha maximálisan megvagy elégedve vele/velük egy kisebb ajándék kosarat adhatsz!

Könnyü szülést kívánok!

2008. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Pécsen szültem! Az Édesanyák útján :) Ott, amennyire láttam, egy szülésznő volt, aki iróasztal mögül irányította a tanulókat, de mint egy anyakirálynő :D Én meg voltam elégedve, körülöttem négy tanuló volt, nagyon ügyesek voltak, kedvesek és mindent nagyon jól csináltak. A borotválásnál majdhogynem egymás kezéből tépték ki a borotvát, mert mindegyik csinálni akarta :) Nekik tényleg fontos volt, hogy csináljanak valamit, nem csak tátották a bagólesőjüket. Én nem fizettem semmit, de vittem egy doboz bombont meg egy csokor szép virágot, annak is nagyon örültek. Egy valami miatt kicsit csalódtam: amikor a méhlepényre vártunk, kértem, hogy majd mutassák meg, meg a köldökzsinórt is, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy néz ki, de valahogy elfelejtették :( Mindegy, majd legközelebb :D
2008. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
max. 20-25 ezer körül szoktak adni, ha meg vannak vele elégedve.
2008. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!