Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Bata Barnabásról szeretnék...

Dr. Bata Barnabásról szeretnék minél többet megtudni! Milyen orvos, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy őt fogom választani orvosomnak, de előtte szeretnék kicsit többet megtudni róla. A honlapját néztem, az alapján minden +, de kiváncsi vagyok rá, ti mit írtok róla.
2009. júl. 22. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon sokan dícsérik,állítólag nagyon jó orvos!!!Többet nem tudok róla.

2009. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőmnek ő az orvosa, nagyon dícséri, de hallottam már olyat is róla, hogy nem ment be a kórházba szüléshez. Engem csak ultrahangozott egyszer, akkor szimpi volt!

2009. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is halottam egy történetet róla!

röviden: Szülés után apuka visz az ajándékkosarat adokinak, hogy megköszönje ami a szülésnél volt.

és a doki megkérdezte, hogy ezzel akarja kiszúrni a szememet?

A apuka széttépte a csomagolást és elővett belőle egy borítékot amibe 70000 ft volt és mondta, hogy ez lett volna a magáé. hátat fordított és ott hagyta a dokit!


Állítólag szereti a pénzt!


Én a Rublickyt Leventét tudom ajánlani! A magánrendelés pénteken van és van ultrahangja. Ugyan ott rendel mint a Bata Székesfehérváron!

Ha kell telefonszám, írj privátan!

Vagy ha bármi kérdésed lenne!

2009. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13,28 vagyok!

Elijeszteni nem akartalak tőle!

ettől még jó szakember lehet!

egyszer ultrahangozott, de akkor alapos volt!

2009. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2009. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hónapja szültem nála, ő volt az orvosom. Az első pillanattól fogva figyelmes, barátságos és alapos volt.

Ha a kórházba kellett menni vizsgálatra, ultrahangra vagy egyéb, jött és szinte soron kivül behivott. Szülésnél sem volt rá panaszom, mindent elkövetett hogy nekem a legjobb legyen. A gátsebemre 3. napon simán ráültem, 1 hét múlva egy vékony csikot láttam, varrat nem látszott, nagyon szép munkát végzett. Szóval emberileg és szakmailag is kifogástalan volt. Nem olcsó, de a mai világban ki az?! Hálás vagyok neki, és annak is, aki ajánlotta.

2009. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!