Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37hetes pocakos vagyok. Sajna...

37hetes pocakos vagyok. Sajna programozott császárom lesz. Apuka nem lehet bent velem nagyon félek, hogy tudok lelkileg felkészülni rá? Leírnátok nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem 11 óra vajjúdás uán császároztam, megváltás volt, nem kell izgulnod, mert csak egy szurit kapsz, és utánna nem érzel semmit, és ha kivették a babát megmutatják, kiviszik megcsinálnak rajta mindent, felöltöztetik, visszaviszik picit, és utánna apuka megkapja. Nekem jó érzés volt, hogy mikor kitoltak ott vltak a szülőszobába, és ott volt a karjába és nézte. Nagyon szépek voltak. Szóval ne aggódj mindn rendben lesz:)

Miért lett programozott?

2009. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert nem fordult be a baba,és a doki szerint nem is fog:( én azért még reménykedem benne.
2009. máj. 20. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah! Én azt hittem hogy ilyenkor megpróbálják megfordítani. És mevárják azért a fájásokat vagy nem?
2009. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem várnak meg semmit,azt mondta a dokim,hogy a 38hetet betöltött kismamákat ha farfekvésű császározzzák,mi még várunk majd egy kicsit htha befordul de nem lát rá nagy eséélyt. 1ujjnyira nyitva vagyok és tulajdonképpen már bármikor beindulhat és akkor azonnal mennem kell és műtenek.
2009. máj. 20. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem is kevés esély van a befordulásra, de akkor ezt fogadd el nézd a jó oldalát, nem lesznek fájások. Sok sikert nektek, minden rendben lesz, már itt a baba a küszöbön! :)
2009. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne felj,engem is csaszaroztak azutan h 3 oram eresztul csak nyomtam ,meg belem is konyokoltek de nem csuszott ki a babam,mert fel volt akadva a kis keze a koldokzsinorba es az nem engedett annyit h kijojjon.Maga a tagulas es az h a feje mar szo szerint ott volt szinte felig kinn,nem fajt,nekem csak az volt rossz mikor eloszor fel kellett allja es kimenjek a wc-re.(mondjuk engem altattak)Ha altatassal csaszaroznak ajanlom h vigyel magaddal orbit cukorkat mert en allando kaparast ereztem a torbomban 3 napig es irto kellemetlen ha kohognod kell.

Sok sikert es gratulalok a babadhoz!

5 hos kisfiu anyukaja

2009. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is programozott császárom volt lassan 1 hónapja. Én már kb. a 30-ik héttől tudtam, hogy az lesz, mivel az első is az volt. Nekem annyiból volt rossz, hogy a dokim azt mondta, hogy ha elfolyik a magzatvíz vagy jönnek a fájások egyből be a kórházba. Ez így okés is lett volna, ha tudtam volna, hogy mit várjak. ( Az első azért lett császár mivel nem volt lenn a baba, nem fordult be, és semmi fájásom sem volt..semmilyen "csodaszerre". )Gondolom, hogy most te is figyelsz minden apró jelre. Majd a dokid mondd egy napot, hogy mikor kell befeküdnöd, általában elöző nap. Igazából semmi nem lesz, békén fognak hagyni. Én olvasgattam, meg a szobatársammal beszélgettem. Aztán a műtét napján reggel 6-kor jöttek, hogy menjek beöntésre, ezen is túl voltam. 7:45-kor pedig átsétáltam a szülőszobára. Kaptam egy szobát, infúzió, savlekötő és türelem. Jött az apuka, beszélgettünk, nevetgéltünk. Így voltunk 1,5 órát, aztán hirtelen jött mindenki, vittek is a műtőbe. 10.08-kor megszületett a lányom. Azt tanácsolom, hogy ne görcsölj azon, hogy nem lehet benn, egy ajtón keresztül látni fog. Én is ideges voltam, ez miatt nem is ment olyan egyszerűen az érzéstelenítés. Nekem az első gyerekemnél azt mondta a doki, hogy biztos, hogy van valami oka, hogy a fiam miért nem akar magától kibújni...Meg is lett...köldökzsinór kétszer, illetve nagy baba volt. Biztos a te babádnak is meg van az oka, amiért nem fordult be. Még ha te nem is tudod. Mikor belépsz majd a szülőszobára és elkezdenek tenni-venni körülötted, nem is lesz időd arra gondolni, hogy hol az apuka...arra fogsz koncentrálni, hogy mindent jól csinálj és a baba gyorsan és biztonságosan kinn legyen.:) Ne félj!!! Ügyesen!!
2009. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat;)
2009. máj. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!