Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki hamarabb kezdte a...

Van aki hamarabb kezdte a házaséletet a szülés után, mint 6 hét?

Figyelt kérdés

Mennyivel hamarabb hüvelyi szülés után?

A férjem már nagyon szeretné, én még nem igazán érzem azt, hogy itt lenne az ideje, 3 és fél hete szültem. Gátvédelem volt és nem is repedtem.

Ne gondoljátok, hogy belemegyek a dologba, ha egyszer nem akarom, csak érdekel, azért tettem fel a kérdést.


2012. aug. 17. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Császármetszés után az orvosom 4 hét múlva engedte,nem is volt gond,nekem is jól esett.Hüvelyi szülés után 4 hónapig nem tudtunk szeretkezni.Megoldottuk másképp,de hiába próbálkoztunk,úgy,addig nem jött össze.
2012. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm kb.4hétig bírta, nem várták ki a 6hetet, de nem sült el jól, mert utána fájt neki és vérzett is jópár napig.
2012. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodttan le lehet pontozni.A 6 hét nem az esetleges gátmetszés miatt van,hanem azért mert a méhszáj nem záródik be rögtön,és a méhfalon egy nagy seb van.Nagy a fertőzés veszély.Én nem jutottam el 6 hét után a dokihoz,pont 9 hetesen mentem vissza.Addig nem szexeltünk,kibírtuk.
2012. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem szoktam senkit sem lepontozni, örülök, ha kapok választ! :) Tudom, hogy nem az esetleges gátseb miatt ajánlott várni 6 hetet, csak gondolom emiatt is sokaknak esetleg fájdalmasabb lehet a behatolás.
2012. aug. 17. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Oldjátok meg másképp. A párodat is meg lehet érteni, ha esetleg szorgalmazza. De van más megoldás.
2012. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom! Volt is. :)
2012. aug. 17. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél 5 hétig bírtam,a másodiknál 3 hétig,a harmadiknál 4 hétig (legalább is azt hiszem,hogy 4-ig...).

Mind 3x hüvelyi szülésem volt,az első kettő gátmetszéssel.

2012. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi megoldottuk máshogy, nehezen, de kibírta a 6 hetet a Párom. Nem akartunk kockáztatni, nehogy baj legyen, meghát fogamzásgátlóról is kellett gondoskodni (gyógyszert szedek). Nekem nem volt annyira jó, még kb. a Babám 3 hónapos koráig, eleinte kb. fél óráig feküdtem és ültem csak utána, ha felálltam, fájt.
2012. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!