Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a gyerekágyas...

Szülés után a gyerekágyas osztályon jártál úgy hogy 4-5en voltatok egy szobában és az egyik baba egész nap, egész éjjel sírt/sír kb. és anyukája nem enged neki adni semmit, de teje még nincs, nem bírunk egy hunyást sem aludni?

Figyelt kérdés
Ő persze az a típus hogy ha véletlen nem sír a baba akkor egyből elalszik alszik 15-20 perceket (olyankor horkol egyébként) és ismét sír a baba. A csecsemősöknek sem akarja leadni. Ilyenkor mi a helyzet, így jártunk 5 napig nem alszunk semmit?
2012. aug. 17. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én egyedül voltam 2 ágyas alapítványiban, pont ezért, és még le is adtam a fiamat éjjelre, de hozták, amikor felébredt. Ebben a melegben azért szoktak a 35 fokos kórházi szobában még nálunk is adni "teát", ha anyuka kér, pedig babbarát. De tény, hogy elég 1 korty, mert cseresznye méretű a kis gyomruk...

6 hetes baba anyukája

2012. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
(10esnek válaszolnék: konkrétan a szülésznő és a csecsemős nővér mondta a szülésre felkészítésen. talán kicsit értenek hozzá.)
2012. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk úgy volt, hogy 4 ágyas szobába kerültünk, de hol 3-an, hol 2-en, hol meg 4-en lettünk. Egyik éjjelre 2-en maradtunk anyukák a szobában, mind kettőnknek bent volt a babája, nekem nyugodt volt éjjelente, csak akkor sírt fel, ha éhes volt, de neki meg egész éjjel üvöltött a babája, szinte megállás nélkül, mert hasfájós volt, és sem a kislányom, sem én nem tudtunk aludni, 2 napig ez ment. Nappal tiszta kóma voltam. Utolsó éjjel átjött egy másik szobából egy anyuka, hogy bírok aludni ettől a bömböléstől. Alig vártam, hogy hazajöjjünk. Már majdnem sírtam is.


11 napos kislány anyukája

2012. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Off: 6-os, elég buta dolog azért haragudni valakire, mert valami baja van és gyakran kell wc-re mennie. Gondolom hasmenése volt a kötelezően adott hashajtótól.

Nekem is mindenáron adni akartak hashajtót már a szülés utáni napon, pedig programozott császárom volt, előző nap nem ehettem semmit, a szülés napján sem ehettem, így logikus volt, hogy nem tudok "produkálni". Rámtukmálták a hashajtót, ott előttük el kellett játszanom, hogy beveszem (kiköptem amikor kimentek). Valószínűleg a te szobatársad nem volt ilyen találékony, emiatt nem kellene haragudnod rá.

2012. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi ketten voltunk egy szobában(kétágyas).Én sem aludtam semmit a 3 nap alatt, de a saját kislányomtól.Hasfájós volt már akkor is.Rengeteget sírt szegénykém.Ha elaludt és tudtam volna én is aludni egy kicsit akkor meg a szobatársam (aki szintén csak ekkor tudott aludni a babámtól) nekiállt horkolni.Sajnáltam szegényt, hogy nem tud ő sem aludni miattunk.Az ő kislánya besárgult szóval nem volt vele túl sűrűn.Én még ha akartam volna akkor se adhattam volna be a babámat a csecsemősöknek, mert nálunk csak a kékfényes besárgult babákat vitték el.Ez a 3 nap nagyon nehéz volt számomra.Szinte remegtem a fáradságtól mire haza kerültem.
2012. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!