Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha túlhordom a babát és még...

Ha túlhordom a babát és még zárt vagyok, hogy nézik a magzatvizet? Mekkora méhszáj kell az amnioszkópiához?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is túlhordtam a fiamat,nekem is néztek magzatvizet, de az biztos, hogy én nem voltam nyitva egyáltalán.

Sok boldogságot!

28 hetes kismama

2011. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma volt 3. napja hogy nem tudták megnézni a magzatvizet, mert zárva van a méhszáj(2110). Holnap újra megpróbálják.


40+3 hetes kismama

2011. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 hét 3 naposan teljesen zárt voltam, bár a méhnyak már teljesen megrövidült, amikor először mentem magzatvíz vizsgálatra, és a vizsgálatot el tudták végezni, csak mivel még zárt voltam, ezért ugye nehezebb volt felvezetni a vizsgálóeszközt, és így kellemetlenebb is a vizsgálat, mint nyitott méhszájjal, de nem jelent akadályt. Így is meg tudják vizsgálni.
2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt sok mindent leírnak róla, elvileg megt tudnak vizsgálni zárt méhszájjal is.

2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, akkor holnap addig ne jövök el, míg meg nem nézik.
2011. júl. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!