Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülést ügyeletes orvos...

Ha a szülést ügyeletes orvos végzi, mert terhesgondozásra az orvosom magán rendelésére járok, és ő nem dolgozik a megyei kórházunkban, ahol szülni fogok, mekkora az a legkisebb összeg, amit nem pofátlanság fizetni szüléskor? Kinek kell még fizetni?

Figyelt kérdés
Sok jót nem hallottam a kórházunkról, de másik városba nem tudok menni.

2012. aug. 21. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülést,az éppen akkor ügyelő orvos vezeti le,nem kell fizetned semmit!!Akkor szoktak hálapénzt adni,ha esetleg a saját "fogadott"orvosod bemegy,amikor szülsz.De elvileg ilyen már nincs,persze orvosa válogatja.(van az a pénz,amiért vállalják...)
2012. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van, de egyiknél sem volt fogadott orvosom. Nem fizettem senkinek.
2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyeletes orvosnál szülsz akkor miért akarsz fizetni???????? Ne szoktassátok már rá őket is arra, hogy tartsák a markukat! Ő akkor ügyeletben van, az a dolga, hogy levezesse a szülést!
2012. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon akarok. Csak azt gondoltam, h ez olyan muszáj dolog...
2012. aug. 21. 13:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Velünk van az ún. aranyórákra a baba? Az első kettő, ami sok szempontból fontos, h az anyukával legyen.
2012. aug. 21. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő, de a legtöbb helyen igen, kivéve ha nincs valami komplikáció! De ugyanakkor nem gondolom, hogy az az 1-2 óra olyan sokat számítana, aki császárral szül, annál sincs ott mégsem lesz semmi "lelki" baja a babának!
2012. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni ügyeletes dokinak.nekem sem volt sosem fogadott,mégis megszultem 3 gyermekem:)
2012. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy fizess az ügyeletes orvosnak!Dehogyis muszály!Eszedbe ne jusson!
2012. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor hát nem fizetünk. :) Jobb helye is van a pénznek. :)
2012. aug. 21. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanígy voltam én is. A 6 hetes kontrollon adtam neki egy üveg bort és 10000 ft-ot. Ha nem lettem volna megelégedve a dokival, biztos nem adtam volna semmit. Nekem szerencsém volt az orvossal, mert ha fogadott dokim lett volna ő sem bánt volna velem jobban. Nagyon örültem, hogy hozzá kerültem.
2012. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!