Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon ciki, ha elsírom magam...

Nagyon ciki, ha elsírom magam a szülőszobán?

Figyelt kérdés
Szülésznő hallgató vagyok, és most lesz először szülőszobai gyakorlatunk. Én még ha filmekben születik meg egy baba, akkor is képes vagyok pityeregni. Mi van, ha élőben is elsírom magam? Nem lesz kínos az anyuka és a dokik, szülésznők előtt? Nem fognak kis érzékeny libának gondolni? Vagy alkalmatlan vagyok erre a pályára, ha ennyire elérzékenyít?
2012. aug. 21. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavarna. Az én szülésznőm egy nagydarab, lökdösődő nő volt, érzelemmentes arccal. Hát akkor már jobban örültem volna egy pityergő szülésznőnek, aki velem örül. :)

Persze a dokik előtt azért jobb, ha összeszeded magad.

Ja, és lehet most még elsírod magad, de a 2567. szülésnél már pont nem fog izgatni. :)

Majd alakulsz. Ettől még nem vagy alkalmatlan. Ha elájulnál a vértől, akkor már inkább az lennél. :)

2012. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha az én szülésemnél lennél ott, nekem nagyon jól esne, hogy ilyen érzékeny vagy! Én ugyanilyen vagyok. Szerintem ezért -is- alkalmas vagy szülésznőnek! Mert nem egy robot vagy, aki teszi a dolgát, hanem egy érző szívű nő! Nov. végén szülök S.tarjánban, nem leszel ott véletlenül? :)
2012. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
én se zavartatnám magam emiatt :)
2012. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 2.! Sajnos nem, Győrben tanulok :)

De eddig tényleg semmivel nem volt problémám, imádtam az anatómiát is, pedig mindenki rettegett tőle. Semmi bajom a vérrel, mikor csak ágyat húztunk, kacsát hordtunk, beöntést adtunk, azt is szerettem. Úgy éreztem, hogy nekem ez a tökéletes hivatás, de most nagyon elbizonytalanodtam. De örülök, hogy ti így álltok hozzá :) Köszönöm! :)

2012. aug. 21. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
2-es vagyok. Ettől ne bizonytalanodj el! A 2. babánakt várom, és tapasztalatból tudom, hogy az eü. tele van unott, fásult, sőt sokszor sajnos nagyon bunkó emberekkel. Az olyan érzékeny lelkeknek pedig, mint a kismamák, főleg jól esik a kedves szó, ha valaki át tudja érezni a boldogságát. Legyél büszke erre és kérlek a 2586. szülésnél is legyél majd ilyen!!!
2012. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Ja, persze, maradj ilyen az akárhanyadik szülésnél is, én is azt gondolom, hogy ez így lenne jó. Csak általában idővel befásul a legtöbb eü-s dolgozó. :(

Na, de te ne légy ilyen.

Inkább légy érzékeny, mint közömbös.

2012. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Befásultság inkább védekezés az eü. dolgozók részéről, mert rengeteg tragédiát látnak ,szerintem. Persze ettől még lehetnének icipicit együtt érzőbbek,de ebbe a részébe is bele kell gondolni. És bizony a szülőszobán is történek olyan események,amelyek .....

Szóval légy érzékeny,de a saját lelked/egészséged miatt, ne éld át,és ne éld bele magad minden eseménybe/tragédiába ,mert tönkre fogsz menni.

2012. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!

Jövő hét szerdán lesz progis császárom győrben, ha gondolod gyere, én örülök, ha velem fogsz pityeregni!

38 hkm

2012. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Én orvosis vagyok, első év után szülészeten voltam gyakorlaton. Hát én is elbőgtem magam:D Sőt, mikor a következő szülésznél bejött egy évfolyamtársam, ős is sírdogált.

Szerintem nincs ebben semmi ciki, a huszadiknál már úgy se fogsz:D

Meg ha nem ordítva bőgsz, csak könnyezel kicsit, jó eséllyel észre sem veszik, mert nem rád fognak figyelni.

2012. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de egy idő után elmúlik ez is! Hozzászoksz
2012. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!