Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többen írják, hogy nem ciki...

Többen írják, hogy nem ciki szülés közben bekakilni. Ez apás szülésnél se volt ciki?

Figyelt kérdés
Azért annak gondolom ott is szaga van, nem csak a wc-n ülve.
2012. jún. 10. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
én még nem szültem, de anyám azt mondta, hogy beöntést lehet kérni szülés előtt. nem örülnék, ha bekaksiznék szülés közben, másrészt fogalmam sincs, hogy szeretném-e, hogy a párom ott legyen velem. nem véletlen, hogy férfiembereket évezredekig nem engedték oda, úgy vélem
2012. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy férfi azt lássa, hogy nagy nehézség árán most szültek neki egy gyereket.
2012. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

A beöntés ellenére is előfordul székletürítés szülés közben. Főleg, ha a beöntés után nem tartod elég ideig ben a vizet és az nem tudja rendesen kimosni a székletet.


Higyjétek el, h az apukának kisebb gondja is nagyobb lesz annál, mint, h székletet szagol. Őket lelkileg éppannyira megviseli a szülés mint a nőket fizikailag. Amúgy meg összeszokott pároknál nem hinném, h probléma kell, h legyen akár szellentéssel, akár széklettel. Attól, h az ember nem csinálja egyiket sem direkt a párja ellőtt, még nem kell, h kellemetlen legyen egyikük számára sem olyan kiszolgáltatott helyzetben.

2012. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
a szülésznők észrevétlenül gyorsan letörlik és kész,az apukáknak fel sem tűnik.Ez egy teljesen más helyzet,nem olyan mint otthon!
2012. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy normális párkapcsolatban fel sem merül, hogy ez probléma lehet. Mindkét fél élete legszebb élményét éli át, egy kis baleset ott nem érdekel senkit. Másrészt pedig ha otthon érzed a szagot, az is baj? A székletürítés is egy természetes dolog, éppúgy, mint a szülés.. Ha ez gondot jelent, ott a kapcsolattal is baj van. Ne aggódj ilyeneken, amúgy sem fogja észrevenni :)
2012. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Jól írták, beöntés ellenére is előfordul. Mert a baba, ahogy jön, tolófájáskor különösen, nyomja a végbelet. Az apuka nem a nő lábai között áll, szóval sokat nem lát belőle. Ráadásul ne azt képzeld, hogy egy komplett adag jön ki, hanem inkább kisebb darabok.
2012. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Én azt gondolom, hogy ha kakilni sem mersz a párod előtt, akkor nem biztos, hogy az apás szülés a megfelelő választás. Ez egy kiszolgáltatott helyzet. Igen, lehet, hogy jön valami, lehet, hogy bepisilsz, lehet, hogy repedsz, vérzel, "majd' meg őrülsz" az ágyon. Ha egy egyszerű kakilás is feszülté tesz előtte, akkor még talán dolgoznotok kellene ezen előtte... az ilyesmi természetes folyamat. A párod kellene, hogy a legkevésbé zavarjon egy ilyen szituban!
2012. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

én kérek majd beöntést ha lehet de nem fogom fel tragikusan azt sem ha véletlen letojom az ágyat. hát ez van, szerintem 1000 ilyet látott már a doki/szülésznő.

viszont a páromat a kitolási szakasz idejére kipaterolnám. nem kockáztatnám meg semmiképpen hogy esetleg megundorodjon tőlem, hogy ne nézzen rám többé nőként és ne kívánjon szexuálisan (sok ilyet hallottam).

viszont ez még a jövő zenéje, jelenleg nincs baba tervben :)

2012. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem mindkét szülésem előtt volt beöntés, semmi probléma nem volt vele, nem kell tőle félni.

A párom végig mellettem volt, sőt mikor a baba feje kint volt szóltak Neki, hogy simogassa meg két fájás között. Hatalmas élmény volt. Reszketett, és sírt annyira meghatotta mikor felsírtak a babáink. Azóta is nőként néz rám, nem okoz semmi problémát, hogy látott szülni, sőt...

Szerintem ettől az élménytől nem szabad megfosztani az Apákat. Én akiket ismerek, és bent voltak a szülésnél mindegyik férjtől azt hallom, hogy azóta még jobban tiszteli a feleségét, mert látták mit jelent megszülni egy babát.

2012. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én is kaptam beöntést és "balesetről" nem tudok. A párom végig mellettem volt és mikor a pici feje búbja már kint volt megsimizte :) Nálunk nem okozott gondot, pedig ő félt.
2012. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!