Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hálóinget húztatok fel...

Milyen hálóinget húztatok fel szüléshez? Nem ciki hogy ha én ugyanazt veszem fel amiben a nagylányom szültem?

Figyelt kérdés
Tiszta jó pólóhálóing , csak hát van rajta egy-két hippo folt amivel a szülés után a vért ki kellett mosni.
2012. ápr. 23. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kórházi hálóinget adnak,csak abban lehet szülni.Amikor már bekerül az anyuka a szobába,ahol fekszik a kórházi tartózkodás alatt,akkor lehet már sajátot felvenni.
2012. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pécsen a megyeiben sajátban szültem, most a klinikán nem tudom hogy van ez.
2012. ápr. 23. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ciki, bár nálunk nem engedik, csak a kórházit. Vagyis ha nagyon szeretné valaki felveheti, de úgyis véres lesz, így felesleges. Én, bár nem vagyok babonás mindkér terhességemnél ha vizsgálatra mentem csak ugyanazt a bugyit vettem fel. Máskor nem hordtam csak mikor vizsgálatra mentem.Tudom fura, de nekem ez már olyan rituálé volt.

Könnyű szülést!

2012. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülni nálunk is csak kórházi hálóingben lehetett. Utána saját hálóingeimben voltam. Kétszer szültem, ugyanazokban voltam, nem vettem másikat direkt a második gyerekemhez. Most megyek szülni harmadszor, megint ezeket viszem. Szép állapotban vannak, mert itthon nem hálóingben alszom, szóval ezek kb 2-szer voltak rajtam.
2012. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is sajátban szültem harmadszor. Nekem sem volt új, a másik kettőnél használtam a kórházban. Mondjuk nem volt rajta hypo folt. Nekem nem is lett véres a szüléstől.
2012. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pécsett a klinikán sajátban fogsz szülni. Nem ciki, ha azt viszed, amiben a nagyobb gyerkőcöt is szülted, én is azt vittem ;)

És szintén Pécsett szültem, a klinikán. 6 hete ;)

2012. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azokat tettem be amiben a naggyal azosztályon voltam!Nekem is vanegy-két folt rajta!ÉS így vettem 3-at az osztályra...


De én jobban örültem volna ha úgy van mint azelsővel,mert nekem kényelmesebb volt a kórháziban szülni...Mármint nem nekem kellett tisztára mosni...:)

2012. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En meztelenul szultem mert vizben szulokadban vajjudtam s aztan a baba stresszeltigy ki kellett szallnom a szuloagyon folyattak a szuleslevezetest es ott is meztelen voltam.
2012. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!