Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért leszek szörnyű anya,...

Miért leszek szörnyű anya, mert programozott császárom lesz?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy attól igazán jó anya valaki,mert 20-30 órát vajúdott és érzéstelenítő nélkül szült.De a testvérem szerint önző és rossz anya leszek emiatt,viszont nem értem,hogy miért.

2012. aug. 22. 20:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Egyéb gond lehet itt a testvéreddel, amit vele kéne megbeszélned.
2012. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sem a szülés módjától függ, hogy milyen anya leszel! Egyébként meg nem hiszem, hogy te választottad a csaszit!
2012. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%
A testvéred vagy fanatikus vagy irigy rád, vagy mindkettő. Beszélj vele őszintén!
2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert bizonyos idióták szentnek hiszik magukat a sima szüléstől. A császár sem sétagalopp, de nem ijesztgetni akarlak.
2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Testvéred foglalkozhatna a maga dolgával, téged meg hagyjon békén ezzel a hülyeséggel. Azt meg majd eldönti a gyereked, hogy jó anya vagy-e. Gondolom okkal fogsz így szülni, és nem azért mert nincs jobb dolgod.
2012. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz ilyen butaságokkal! Semmivel nem leszel különb annál, aki rendesen szül! Sőőőőőt! Én bár természetesen szültem (4óra alatt) :D láttam olyan anyukákat akiket császároztak! Hát én nem lettem volna a helyükbe! Szegények, alig bírtak menni, tevékenykedni, mert fájt nekik a seb! Barátnőm császárral szült, szegény még 2hét után is fájlalta a pociját, míg én mentem szaladtam szülés után! Szóval lehet, h neked kimarad a vajjúdás, ami szerintem nem is vészes, mert túlélhető, de te napokig kvázi "szenvedni" fogsz, mert lesz 1 sebed, amire vigyázni is kell! Szóval mond csak meg nyugodtan a testvérednek, h elmehet a bús fenébe!!!!! Az anyaság pedig baromira nem a szülés mivoltján múlik! Pfffff! Nem is értem az ilyen embereket! Lesz még szülés után is kéretlen beszólás, de ezeket el kell engedni, mert begolyózol majd! Kitartást és jó babázást majd neked!
2012. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Mi az ok a progis császárra?

Annak általában komolyabb okai vannak, és ilyen esetben miért is lennél rossz anya?


Vagy önként ezt választottad, mert mondjuk félsz a szüléstől? Mert ha ez van, akkor a testvéred gondolom ezen kiakadt.

Engem speciel nem zavar, ha valaki így dönt és van doki is aki megcsinálja. Tőlem aztán...nincs jogom beszólni.


Nekem sürgősségi császárom volt. Nem akartam, ez lett sajna. S én is megkaptam, hogy de hát az nem is szülés, meg bele is haltam volna 100 évvel ezelőtt, tehát nem is vagyok anyának való.

Ja, bántottak már ezerféleképpen - főleg ha neten olvasok, akkor vannak undorító beszólások.

De őszintén szólva magasról teszek rá. Lányom jól van, én jól vagyok. Itt vagyunk egymásnak, a szomszéd véleménye meg pont nem érdekel.

Még jó, hogy a szülés csak egy dolog. A gyereknevelés sokkal több és fontosabb, mint a szülés milyensége.

2012. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%

Ha indokolt és az orvos javasolta a programozott császárt akkor a testvéred egy jó nagy barom. De ha te magad kérted,és semmi okod nincs rá akkor igen is önző vagy!

Nekem ez a véleményem,még ha le is leszek pontozva.


A jó meg a rossz anyaság nem a szülés módjától függ! Bár aki kívánság császárt akar abból mindent kinézek.

2012. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Uzenem a tesodnak, hogy 44 orat vajudtam ebbol 39-et fajdalomcsillapitas nelkul es a vegen csaszarral szultem. Szornyu anya vagyok!
2012. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Agyatlanokra ne hallgass! Én természetesen szültem, és emelem a kalapom az összes császáros anyuka előtt, mert látva őket, én nem bírtam volna ki.
2012. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!