Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnál spontán...

Ha választhatnál spontán szülés vagy a császármetszés mellett döntenél? Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a spontán. Félek mindenfajta orvosi beavatkozástól. Nem szeretnék egy olyan komoly sebet, mint ami a császárnál van. A baba is könnyebben adaptálódik a külvilághoz spontán szülésnél és sokkal előbb kézbe kapom, mint császárnál.
2012. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Spontán. Ez a természet rendje..
2012. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

volt mind a kettő :-)


inkább a spontán szülés az jobb


mert nem fáj a hasam utána mint a császár után

vajúdni minden esetben vajúdtam szal én azt sem úsztam meg

de nem volt vészes :-)

a szülés után rögtön mehettem

nem kellet sokat várnom és feküdnöm

rögtön meg kaptam a gyereket

nem kellet segítség az első napokban h felkelj az ágyból és ellásd a babát

2012. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer szültem hüvelyi úton, ha választhatnék, most is ezt választanám.

Én egy hasi műtéttől jobban félek.

2012. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Spontánt választanám. Bár már nem minden áron, hiszen az első babámat császárral szültem. Így ha a legkisebb probléma merülne fel nálam a hegem miatt akkor a császár maradna. Én ezt az orvosommal fogom megbeszélni, ő mit javasol.
2012. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mindketten rendben vagyunk, spontán.
2012. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Spontán! Most szültem majd két hete a harmadikat is spontán és örülök,hogy sikerült simán ez is!! Hacsak nem muszáj,ne vagdossanak fel!
2012. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
1 éve volt császárom, de minden vágyam, hogy a következő kisbabámat természetes úton hozzam a világra. Nem a seb miatt meg, hogy elviselhetetlenül fáj stb... Egyáltalán nem is volt vészes. De a hüvelyi úton való szülés a természet rendje és vágyom nagyon rá. Szóval, ha választhatnék egyértelműen spontán.
2012. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Két császárom volt, az első sürgősségi a második már progi. Az elsőnél hagytak kínlódni, és altatásos cs. lett a vége. Nekem iszonyatosan fájt a vajúdás, nem tágultam és azt mondták, hogy nem fáj az annyira... (egyébként 4300 g-os 53 cm-es baba lett) A hasi műtétemből mindkétszer 1 héten belül felgyógyultam. Bármilyen hülyén hangzik, a progi császár volt életem egyik legjobb emléke. Rettegtem tőle és nagyon jól éreztem magam közben és utána is. Hát ezért "választottam" a progi császárt.
2012. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most olvastam az előző válaszokat. A fürdetés után rögtön megmutatták a babám. A 6 órás kötelező fekvés után én azonnal jöttem-mentem a folyósókon, "fogadtam" a látogatókat, tologattam a babám. És nem kellett semmilyen segítség a baba ellátásához. Vittem a kocsihoz a hordozóban, simán csináltam mindent mint egyébként, csak kicsit lassabban.
2012. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!