Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség alatti és szülés...

Terhesség alatti és szülés utáni hajhullás közötti összefüggés?

Figyelt kérdés

1. babám terhessége alatt nem hullott a hajam, de szülés után nagyon. 2. babámnál ugyanez volt, terhesség alatt nem, de szoptatás alatt hullott.

Most a 3. babát várom, utolsó hónapban járok, nagyon hullik a hajam egész terhesség alatt. Lehet, hogy most nem fog hullani a szoptatás alatt, van szerintetek valami összefüggés?

Nálatok ez hogy volt?


2012. aug. 27. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első terhességem alatt is hullott a hajam, a vége felé már attól féltem, hogy a szoptatás alatt az összes ki fog hullani, de legnagyobb meglepetésemre és örömömre, a szülés után 3 héttel már elkezdett szépen visszanőni. Most a második tehességem alatt is kegyetlenül hullik, remélem szülés után most is visszanő.

A doki mindent vizsgált, ami a hajhullást okozhatja a terhesség alatt, de semmit nem talált.

2012. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt már 5 éve folyamatosan hullott, és kb. a 15-16. hétig tartotta is a tempót. Azóta megállt. Sajnos a húgomnál, akinek pont ugyanennyi ideig hullott előtte is, és terhesség alatt megállt, szülés után 7-8 héttel elkezdett újra és erősen hullani. Erre sajnos én is rákészültem lelkiekben, hogy most ugyan dúsul, de szülés után ledobja a szerinte feleslegeset. :(
2012. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én semmi különbséget nem látok. terhesség alatt ugyanúgy hullott mint előtte vagy utána. nekem kevésbé zsírosodott terhesen
2012. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én csak 1× voltam terhes a lányommal, de nekem a terhesség alatt nagyon dús lett a hajam, szülés után 3hónappal kb. 2hétig volt 1 enyhe hajhullás, (alig látszik) és azóta minden oké, el is múlt, és minden olyan mint előtte! Lehet szerencse, de én a terhesség elején a nagyon hosszú hajamat levágattam olyanra, mint az Ördög Nórié, bár azóta már vállig ér, de szerintem ez is sokat számított a fodrászom szerint! :) Persze nem gondolom, h mindenkinek drasztikus hajvágásba kell kezdenie, én már rég leakartam és pont így jött ki! :)
2012. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!