Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kis korkülönbséggel szülők, a...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Kis korkülönbséggel szülők, a "nagyobbik" gyerkőc nem érezte meg h melyik nap szültök?

Figyelt kérdés
A viselkedésében volt vmilyen változás aznap?
2012. aug. 27. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jobban belegondolok, éjjel 1 körül indult meg a dolog, és aznap este igen rosszul aludt el a kisfiam, még emlékszem, h leültem a kiságya mellé és énekelgettem neki vagy fél órát, mire nagynehezen elaludt. De nem esett kétségbe reggel, h hol vagyok, ,megértette, h kórházban a hugival.
2012. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
És ezt miért kellett lepontozni, nem volt jó a válasz, vagy mi?
2012. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem megérzi és szól nekem is. :D
2012. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én zöld kezet nyomtam!!! Nem tudom melyik idióta pontozgat le megint... A választ nagyon köszönöm!
2012. aug. 27. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:

22 hónap különbség. Nem igazán volt különbség aznap sem. Délben elmentem a dokihoz, addig átvittem a nagyot a barátnőmhöz, neki is van gyereke. Bár 1 fele aludni szoktak, aznap nem fektette le őket a barátnőm, mert tudta, hogy 2 fele úgyis visszaérek a vizsgálatokról. Így is lett, elhoztam a nagyot a barátnőmtől, itthon letettem aludni, aztán felébredt 4 fele, akkor kezdődtek a fájások.... De nem rémlik, hogy máshogy viselkedett volna aznap, szerintem minden ugyanolyan volt.

Most újra babát várok, a nagy még 4 éves se lesz, a pici 23 hós lesz. Majd most megfigyelem őket meg magamat jobban :) De jó lenne, ha szólnának szülés előtt :)

2012. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi lennék.

Lányom 21 hónapos múlt 39+6 hetes kismama vagyok. És tegnap nem tudtam eldönteni,hogy a front kavart be a lányomnál vagy megyek szülni. Mert ált. déltől 3ig alszik, de tegnap egy fél percet sem aludt, csak anya,anya és anya....délután el is kezdődtek a fájások, több,mint fél órán keresztül 5 percesek, lezuhanyoztam és elmúlt minden:(


Szerintem egyébként érzik, nálunk hamarabb figyelmeztetett,hogy baba van a pocakban,mint én gondoltam volna.

2012. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan nagy a korkülönbség (10 év), szept 18ra vagyok kiírva, de ő szentül állítja, hogy 11én fog születni. majd utólag megmondom bejött -e :)
2012. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam, c húga meg bármikor jöhet. Már 3 napja teljesen máshogy viselkedik mint szokott, nem alszik délután, éjjel felkel, holott 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Nem tudom mit érez és mit nem, de jó lenne ha már túllennénk rajta.
2012. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Okt 8-án megszületett a fiam. Hát, semmit nem vettem észre a fiamon, se előtte se akkor. Este 8kor kezdődtek a fájások, ő szépen elaludt a mamával. :)
2012. dec. 1. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!