Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használt valaki szülés utáni...

Használt valaki szülés utáni vérzésre tesco színes saját márkás inkontinencia betétet?

Figyelt kérdés
Kb fele annyi az ára mint a tena. Tenát biztosan tudom, hogy jó (előző szülés), de most kipróbálnám a tescosat is, ha javasoljátok.
2012. aug. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem tenat használtam, hanem van valami magyar, ami fele annyiba kerül, nekem a patikus ajánlotta Hatvanban -minden patikában kapható-, a nevére nem emlékszem sajnos.

Pelenkából bevált a tescos is, úgyhogy betétből sem lehet rossz.

"Nem minden gagyi, ami tescos!"

2012. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én igen, használtam. Meg a dm-es saját márkás inkontinenciásat is. Mindkettő szuper volt, Tenából csak bugyit vettem hozzájuk, azt is nagyon szerettem (a moshatót). Mondjuk én csak 6 napig véreztem és nem nagyon. Sokkal olcsóbb volt így.
2012. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a tena nem jött be, sima vastag betétet használtam (már márkára sem emlékszem). Oké, többször kellett cserélni, de amúgy is higiénikusabbnak tartottam úgy. Napokon belül szülök megint, Lidl-ös éjszakai betétet vettem.
2012. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!